Mark Consuelos a Kelly Ripa oslavujú Halloween

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mark Consuelos a Kelly Ripa oslávili Halloween a potešili svojich fanúšikov zábavnými fotografiami a videami. Tí dvaja sa nahodili do kostýmov a prežili skvelú noc. Dozviete sa o ich kostýmoch a o tom, ako strávili noc. nedefinovanéDenná výskumná činnosť

Kostýmy Marka a Kellyho

Mark a Kelly si vybrali veľmi odlišné kostýmy. Ukázalo sa, že Mark je Klaun zabijak prezlečený, zatiaľ čo Kelly ako Marilyn Monroe bol oblečený. Obaja vyzerali veľmi pôsobivo a svojich fanúšikov ohromili svojimi kostýmami.

Markus Consuelos

Fotografie a videá

Mark a Kelly zdieľali niekoľko fotografií a videí z ich halloweenskej noci. Na fotografiách sú títo dvaja v kostýmoch a zverejnili aj niekoľko zábavných videí. Fanúšikom sa to páčilo a dali veľa pozitívnych ohlasov.

Halloweenska Párty

Mark a Kelly usporiadali aj halloweensku párty. Pozvali pár priateľov a mali skvelú noc. Zdieľali fotografie a videá z párty a ich fanúšikovia mohli vidieť, ako sa bavili.detské kostýmy

Mark a Kelly tiež zdieľali fotografie a videá kostýmov svojich detí. Deti sa ukázali byť Pavúčí muž , princezná a Pirát oblečený a vyzerá veľmi roztomilo. Fanúšikov potešili detské kostýmy.

Záver

Mark Consuelos a Kelly Ripa mali skvelý halloweensky večer a potešili svojich fanúšikov zábavnými fotografiami a videami. Obliekli sa a prežili skvelú noc. Ich deti mali tiež skvelé kostýmy a fanúšikom sa to páčilo.

FAQ

  • Aké kostýmy mali na sebe Mark a Kelly? Mark sa prezliekol za klauna a Kelly za Marilyn Monroe.
  • Zdieľali Mark a Kelly fotografie a videá? Áno, Mark a Kelly zdieľali niekoľko fotografií a videí z ich halloweenskej noci.
  • Usporiadali Mark a Kelly halloweensku párty? Áno, Mark a Kelly usporiadali halloweensku párty a pozvali pár priateľov.

Tabuľka

názov kostým
Mark Consuelos Klaun zabijak
Kelly Ripa Marilyn Monroe
Pavúčí muž Detský kostým
princezná Detský kostým
Pirát Detský kostým

Viac informácií o Markovi Consuelosovi a Kelly Ripa nájdete na stránke people.com a instagram.com .