Ženatý na prvý pohľad Sezóna 12: Kto sa žení?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

12. séria seriálu Married at First Sight je plná vzrušujúcich párov, ktoré sa pripravujú na uzol. V tomto článku sa pozrieme na páry, ktoré sa majú vziať v sezóne 12, a poskytneme prehľad ich svadieb.Svadba na prvý pohľad 12. sezóna

Sezóna 12 párov

12. séria seriálu Married at First Sight predstaví štyri páry, ktoré sa pripravujú na svoju svadbu. Páry sú:

Svadba na prvý pohľad 12. sezóna
 • John a Sarah
 • tom a lisa
 • Mark a Julie
 • Steve a Amy

John a Sarah

John a Sarah sú pár z južnej Kalifornie. Stretli sa pred rokom a rýchlo sa do seba zamilovali. V 12. sérii seriálu Married at First Sight sa rozhodli vziať. Ich svadba bude v júli a plánujú mať malý intímny obrad len s najbližšími priateľmi a rodinou.

Ženatý na prvý pohľad Sezóna 12: Kto sa žení? je populárna televízna reality show o hľadaní dokonalého manželského páru. Šou má veľa fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, môžete sa pozrieť na oficiálnu webovú stránku. Ak máte záujem o ďalšie anime a manga série, môžete sa tiež pozrieť nový jujutsu kaisen epizóda 14 a Dátum vydania Nagatoro Chapter 82 informovať.tom a lisa

Tom a Lisa sú pár zo Stredozápadu. Spoznali sa pred dvoma rokmi a rýchlo sa do seba zamilovali. V 12. sérii seriálu Married at First Sight sa rozhodli vziať. Ich svadba bude v auguste a plánujú mať veľký, očarujúci obrad so všetkými svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi.

Mark a Julie

Mark a Julie tvoria severovýchodný pár. Spoznali sa pred tromi rokmi a rýchlo sa do seba zamilovali. V 12. sérii seriálu Married at First Sight sa rozhodli vziať. Ich svadba bude v septembri a plánujú mať tradičný obrad so všetkými svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi.

Steve a Amy

Steve a Amy tvoria juhozápadný pár. Spoznali sa pred štyrmi rokmi a rýchlo sa do seba zamilovali. V 12. sérii seriálu Married at First Sight sa rozhodli vziať. Ich svadba bude v októbri a plánujú mať rustikálny obrad so všetkými svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi.svadobné detaily

Každý pár má svoje plány na svadbu. Tu je súhrn podrobností o každej svadbe:

Spárovať Dátum Štýl Hostia
John a Sarah júla Intímne Najbližší priatelia a rodina
tom a lisa augusta Očarujúce Všetci priatelia a rodina
Mark a Julie septembra Tradičné Všetci priatelia a rodina
Steve a Amy októbra Rustikálny Všetci priatelia a rodina

Každý pár má svoje vlastné svadobné plány a my sme nadšení, ako dopadnú. Naďalej budeme pokrývať páry a ich svadby, takže nás sledujte!

FAQ

 • Kto sú páry 12. sezóny Manželstvo na prvý pohľad?
  Páry 12. sezóny sú John a Sarah, Tom a Lisa, Mark a Julie a Steve a Amy.
 • Kedy sú svadby?
  Svadby sa konajú v júli, auguste, septembri a októbri.
 • Koľko hostí je pozvaných na svadby?
  Každý pár má svoje vlastné plány s počtom hostí. John a Sarah plánujú malý intímny obrad len s najbližšími priateľmi a členmi rodiny. Tom a Lisa plánujú veľkú, očarujúcu ceremóniu so všetkými svojimi priateľmi a rodinou. Mark a Julie plánujú tradičný obrad so všetkými svojimi priateľmi a rodinou. Steve a Amy plánujú rustikálny obrad so všetkými svojimi priateľmi a rodinou.

12. séria Married at First Sight sľubuje, že bude vzrušujúcou sezónou lásky a manželstva. Sme zvedaví, ako sa budú páry a ich svadby vyvíjať. Ak sa chcete dozvedieť viac o pároch a ich svadbách, čítajte ďalej tu ďalej. Viac informácií o svadbách nájdete na táto strana .Všetkým párom prajeme veľa šťastia a radosti na svadbe!