Marvel obsadil Penna Badgleyho do pripravovanej Fantastickej štvorky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Marvel potvrdil Penna Badgleyho ako jedného z hlavných hercov v pripravovaných filmoch Fantastic Four. V obsadení štyroch superhrdinov sa predstavia aj Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara a Jamie Bell. Filmy režíruje a produkuje Josh Trank. Zistite viac o obsadení a najnovších aktualizáciách o filmoch.Fantastická štvorka

Obsadenie Fantastickej štvorky

Penn Badgley bude hrať vo filmoch ako Johnny Storm, alias Human Torch. Michael B. Jordan je obsadený ako jeho brat, neuveriteľný Reed Richards, známy ako pán Fantastický. Miles Teller sa predstaví ako Ben Grimm, známy ako The Thing. Kate Mara je obsadená ako Sue Storm, známa tiež ako The Invisible Woman. Jamie Bell je obsadený ako Victor von Doom, známy aj ako Doctor Doom.

Fantastická štvorka

Najnovšie aktualizácie o filmoch

Režírovať a produkovať filmy bude Josh Trank. Pracoval už na filmoch ako Chronicle a Fantastic Four. Simon Kinberg bude na filmoch pôsobiť ako producent a scenárista. Pracoval na filmoch ako X-Men: Days of Future Past a Deadpool. Matthew Vaughn bude výkonným producentom. Pracoval na filmoch ako Kingsman: Tajná služba a X-Men: Prvá trieda.

Marvel obsadil Penna Badgleyho do pripravovaného filmového spracovania Fantastic Four. Badgley, známy najmä vďaka úlohám vo filme Gossip Girl and You, si vo filme zahrá jednu z hlavných úloh. Film produkuje Marvel Studios a pôjde o reimagináciu komiksovej série. Zatiaľ nie je známe, akú úlohu si Badgley zahrá, no predpokladá sa, že bude jednou zo štyroch hlavných postáv. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2022. Dátum vydania Star Trek Prodigy a Choi Minho Reinvermögen .Penn Badgley

Dej filmov

Filmy budú zamerané na históriu Fantastickej štvorky. Štyria superhrdinovia sa spoja, aby bojovali proti hrozbe ohrozujúcej svet. Budete tiež bojovať proti doktorovi Doomovi, ktorý sa snaží ovládnuť svet. Filmy budú tiež skúmať vzťahy medzi štyrmi superhrdinami.

Fantastická štvorka

Vydanie filmov

Očakáva sa, že filmy vyjdú v roku 2021. Očakáva sa, že filmy budú dostupné v kinách a na streamovacích platformách. Očakáva sa, že filmy vyjdú aj v 3D.

Fantastická štvorka

Reakcie na herecké obsadenie

Fanúšikovia reagovali na herecké obsadenie pozitívne. Mnohí fanúšikovia sú nadšení, že Penn Badgley bol obsadený ako Johnny Storm. Sú tiež nadšení, že ako ďalší superhrdinovia boli obsadení Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara a Jamie Bell. Fanúšikovia sú nadšení z uvedenia filmov.Záver

Marvel potvrdil Penna Badgleyho ako jedného z hlavných hercov v pripravovaných filmoch Fantastic Four. V obsadení štyroch superhrdinov sa predstavia aj Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara a Jamie Bell. Filmy režíruje a produkuje Josh Trank. Očakáva sa, že filmy vyjdú v roku 2021. Fanúšikovia pozitívne reagovali na obsadenie a sú nadšení z uvedenia filmov.

Viac informácií o pripravovaných filmoch Fantastic Four nájdete na marvel.com , IMDb a Zhnité paradajky .

FAQ

  • Kto bude obsadený v pripravovaných filmoch o Fantastickej štvorke?
    V obsadení štyroch superhrdinov sa predstavia Penn Badgley, Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara a Jamie Bell.
  • Kto režíruje a produkuje filmy?
    Režírovať a produkovať filmy bude Josh Trank. Simon Kinberg bude na filmoch pôsobiť ako producent a scenárista. Matthew Vaughn bude výkonným producentom.
  • Kedy budú uvedené filmy?
    Očakáva sa, že filmy vyjdú v roku 2021.

Dátumy premiéry filmov Fantastic Four

Film dátum vydania
Fantastická štvorka (2005) 7. júla 2005
Fantastická štvorka: Rise of the Silver Surfer (2007) 15. júna 2007
Fantastická štvorka (2015) 7. august 2015
Fantastická štvorka (2021) Pravdepodobne 2021

Nadchádzajúce filmy o Fantastickej štvorke predstavia novú generáciu superhrdinov. V obsadení štyroch superhrdinov sa predstavia Penn Badgley, Michael B. Jordan, Miles Teller, Kate Mara a Jamie Bell. Očakáva sa, že filmy vyjdú v roku 2021. Fanúšikovia sú nadšení z uvedenia filmov.