Matterport Pro3 3D: cena, výkon a oveľa viac

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

3D skener Matterport Pro3 je výkonný nástroj, ktorý vám umožňuje vytvárať 3D skeny miestností a budov. Je to výkonný nástroj, ktorý vám umožní vytvárať 3D skeny miestností a budov. Je to výkonný nástroj, ktorý vám umožní vytvárať 3D skeny miestností a budov. V tomto článku sa pozrieme na ceny, výkon a funkcie Matterport Pro3 3D a prediskutujeme výhody a nevýhody skenera.

Matterport Pro3 3D je výkonný 3D skenovací systém, ktorý umožňuje rýchle a presné mapovanie miestností a budov. Ponúka jedinečnú kombináciu ceny, výkonu a funkcií, ktoré z neho robia jednu z najlepších možností pre profesionálne aplikácie 3D skenovania. S jeho pokročilou technológiou môžete zachytiť miestnosti a budovy v reálnom čase a premeniť ich na 3D modely. Je to skvelá voľba pre architektov, realitných maklérov, inžinierov a ďalších, ktorí potrebujú aplikácie 3D skenovania. Zistite viac o funkciách a cene Matterport Pro3 3D a o tom, ako vám môže pomôcť oživiť vaše projekty. Tiež sa môžete dozvedieť o wellmania netflix a park ju-mladý podnikateľ informovať.Matterport Pro3 3D

cena

3D skener Matterport Pro3 v súčasnosti stojí 4 495 dolárov . Táto cena zahŕňa skener, nabíjačku, napájací adaptér, USB kábel, ethernetový kábel, HDMI kábel, USB kľúč a užívateľskú príručku. Je tiež možné upgradovať na verziu Pro3 Plus, ktorá ponúka niektoré ďalšie funkcie ako vyššie rozlíšenie a dlhší dosah. Cena za verziu Pro3 Plus je 5 495 dolárov .

Matterport Pro3 3D

Výkon

3D skener Matterport Pro3 je výkonný nástroj, ktorý vám umožňuje vytvárať 3D skeny miestností a budov. Má rozlíšenie až 2,5 cm a rozsah až 30 m . Dokáže tiež skenovať rôzne povrchy vrátane dreva, kovu, skla a plastu. Skener má tiež funkciu automatickej kalibrácie, ktorá vám umožňuje zlepšiť presnosť skenovania.Matterport Pro3 3D

funkcie

3D skener Matterport Pro3 má množstvo funkcií, ktoré vám umožňujú vytvárať a upravovať 3D skeny. Má funkciu automatickej kalibrácie, ktorá vám umožňuje zlepšiť presnosť skenovania. Má tiež množstvo funkcií úprav, ktoré môžete použiť na úpravu a prispôsobenie skenov. Má tiež množstvo funkcií exportu, ktoré vám umožňujú exportovať skeny do rôznych formátov súborov.

Výhody a nevýhody

3D skener Matterport Pro3 ponúka množstvo výhod, vrátane vysokého rozlíšenia, dlhého dosahu a rôznych možností úprav a exportu. Má však aj určité nevýhody, medzi ktoré patrí vysoká cena a obmedzený počet povrchov, ktoré dokáže skenovať. Je tiež dôležité poznamenať, že skener nie je vhodný na použitie vo vlhkom alebo prašnom prostredí.

Záver

3D skener Matterport Pro3 je výkonný nástroj, ktorý vám umožňuje vytvárať 3D skeny miestností a budov. Má vysoké rozlíšenie, dlhý dosah a množstvo funkcií na úpravu a export. Má však aj určité nevýhody, medzi ktoré patrí vysoká cena a obmedzený počet povrchov, ktoré dokáže skenovať. Ak hľadáte vysoko výkonný 3D skener, Matterport Pro3 3D Scanner je dobrou voľbou.FAQ

  • Koľko stojí 3D skener Matterport Pro3? 3D skener Matterport Pro3 má momentálne cenu 4 495 dolárov.
  • Aké funkcie ponúka 3D skener Matterport Pro3? 3D skener Matterport Pro3 má funkciu automatickej kalibrácie, množstvo editačných funkcií a množstvo exportných funkcií.
  • Aké sú nevýhody 3D skenera Matterport Pro3? 3D skener Matterport Pro3 má niekoľko nevýhod, vrátane vysokej ceny a obmedzeného počtu povrchov, ktoré dokáže skenovať.

porovnávacia tabuľka

funkciu Matterport Pro3 3D
cena 4 495 dolárov
rozhodnutie 2,5 cm
Rozsah 30 m
editačné funkcie A
Funkcia exportu A

3D skener Matterport Pro3 je výkonný nástroj, ktorý vám umožňuje vytvárať 3D skeny miestností a budov. Má vysoké rozlíšenie, dlhý dosah a množstvo funkcií na úpravu a export. Je však tiež dôležité si uvedomiť, že skener má vysokú cenu a nie je vhodný na použitie vo vlhkom alebo prašnom prostredí. Ďalšie informácie o funkciách a cenách 3D skenera Matterport Pro3 nájdete na stránke Webová stránka Matterport a v túto recenziu CNET .