Do Revenge: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Do Revenge je nový film Netflixu, v ktorom hrajú Maya Hawke a Camila Mendes. Film, ktorý režírovala Monika Mitchell, rozpráva príbeh o skupine priateľov, ktorí sa spojili, aby dokončili spoločnú misiu. Prečítajte si o dátume vydania, obsadení a ďalších informáciách o hre Do Revenge.pomstiť sa

Dátum vydania Do Revenge

Štv Pomsta bude 14. máj 2021 vydaný na Netflixe. Film bude dostupný celosvetovo a na Netflixe vo viac ako 190 krajinách.

Do Revenge je vzrušujúci nový film, ktorý sa má v kinách objaviť 28. mája 2021. Film, ktorý produkovali a obsadili Khloe Kardashian a Tristan Thompson, rozpráva príbeh mladej ženy, ktorá sa vydáva na nebezpečnú misiu za pomstou. Film, ktorý napísala a režírovala Maralee Nicholes, je vzrušujúcou zmesou akcie, drámy a thrilleru. Ak hľadáte film podobný filmu True Spirit od Netflixu, potom je Do Revenge dobrou voľbou. Existuje aj mnoho ďalších podobných filmov Maralee Nicholsová a Filmy ako International , na ktoré sa môžete pozrieť.

pomstiť sa

Obsadenie Do Revenge

Hlavné úlohy v Do Revenge hrajú Maya Hawke a Camila Mendes. Ďalšími členmi obsadenia sú:pomstiť sa
 • Talia Ryder
 • Gus Halper
 • Toby Wallace
 • Cody Kearsley
 • Rebecca Rittenhouse
 • Tyler Posey
 • Devin Druid
 • Caleb Emery
 • Eddie Lee

Dej hry Do Revenge

Do Revenge rozpráva príbeh piatich priateľov, ktorí sa spojili, aby dokončili spoločnú misiu. Chcú nájsť spôsob, ako si navzájom pomôcť dosiahnuť svoje ciele a dosiahnuť svoje sny. Film režíruje režisérka Monika Mitchell a rozpráva príbeh plný dobrodružstva, priateľstva a odvahy.

Trailer k filmu Do Revenge

Oficiálny trailer Do Revenge bol zverejnený dňa 2. apríla 2021 publikovaný. Trailer ukazuje piatich priateľov, ktorí sa spojili, aby dokončili svoju spoločnú misiu. Trailer poskytuje pohľad na dej filmu a ukazuje, ako priatelia spolupracujú na dosiahnutí svojich cieľov.

Produkcia Do Revenge

Do Revenge režíruje Monika Mitchell. Natáčanie sa začalo v r júla 2020 vo Vancouveri v Kanade. Film produkuje Netflix a produkčná spoločnosť 21 Laps Entertainment financované.Záver

Do Revenge je nový film Netflixu, v ktorom hrajú Maya Hawke a Camila Mendes. Film bude pokračovať 14. máj 2021 Vydané na Netflixe, rozpráva príbeh o skupine priateľov, ktorí sa spojili, aby dokončili spoločnú misiu. Oficiálny trailer poskytuje pohľad na dej filmu a ukazuje, ako priatelia spolupracujú na dosiahnutí svojich cieľov.

FAQ

 • Kedy vyjde Do Revenge?
  Do Revenge vyjde na Netflixe 14. mája 2021.
 • Kto hrá vo filme Do Revenge?
  Hlavné úlohy v Do Revenge hrajú Maya Hawke a Camila Mendes.
 • Kto režíroval film Do Revenge?
  Do Revenge režíruje Monika Mitchell.
 • Kto produkuje Do Revenge?
  Do Revenge je produkovaný Netflixom a financovaný produkčnou spoločnosťou 21 Laps Entertainment.

liaty stôl

názov úlohu
Maya Hawkeová Hlavná rola
camila mendes Hlavná rola
Talia Ryder Hlavná rola
Gus Halper Hlavná rola
Toby Wallace Hlavná rola
Cody Kearsley Hlavná rola
Rebecca Rittenhouse Hlavná rola
Tyler Posey Hlavná rola
Devin Druid Hlavná rola
Caleb Emery Hlavná rola
Eddie Lee Hlavná rola

Do Revenge je nový film Netflixu, v ktorom hrajú Maya Hawke a Camila Mendes. Film vyjde na Netflixe 14. mája 2021 a rozpráva príbeh o skupine priateľov, ktorí sa spojili, aby dokončili spoločnú misiu. Prečítajte si o dátume vydania, obsadení a ďalších informáciách o hre Do Revenge.