Mayanova MC sezóna 5: kedy sa objaví a aké obsadenie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Mayans MC je jednou z najobľúbenejších a najúspešnejších sérií FX. Séria na motívy ocenenej drámy Sons of Anarchy rozpráva príbeh mexicko-amerického motorkárskeho klubu pôsobiaceho v americko-mexickom pohraničnom regióne. Štvrtá sezóna série bola vydaná v septembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú piatu sezónu. V tomto článku sa bližšie pozrieme na 5. sezónu Mayans MC Series, vrátane obsadenia, dátumu vydania a ďalších.

Očakáva sa, že piata sezóna Mayans MC vyjde v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu hrajú Edward James Olmos, JD Pardo, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Michael Irby, Carla Baratta, Richard Cabral, Raoul Max Trujillo, Antonio Jaramillo, Danny Pino, Emilio Rivera a mnohí ďalší. Sériu produkujú Kurt Sutter a Elgin James. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú piatu sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete Lake-Show a značka consuelos halloween vyhliadka.Mayas MC Staffel 5

Obsah

 • Mayanova MC sezóna 5: kedy bude vydaná?
 • Obsadenie Mayovho MC 5. sezóna
 • Čo môžeme očakávať v piatej sezóne?
 • Záver

Mayanova MC sezóna 5: kedy bude vydaná?

Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC bude vydaná na jar 2021. Hoci oficiálny dátum vydania ešte nebol oznámený, očakáva sa, že séria sa začne vysielať na kanáli FX v apríli alebo máji 2021. Očakáva sa, že séria bude mať 10 epizód, rovnako ako predchádzajúce série.

Mayas MC Staffel 5

Obsadenie Mayovho MC 5. sezóna

Očakáva sa, že obsadenie piatej sezóny série Mayans MC bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne JD Pardo ako Ezekiel 'EZ' Reyes, Clayton Cardenas ako Angel Reyes, Sarah Bolger ako Emily Thomas, Michael Irby ako Obispo 'Bishop' Losa, Richard Cabral ako Johnny 'Coco' Cruz, Raoul Max Trujillo ako Che 'Taza' Romero , Antonio Jaramillo ako Michael 'Riz' Ariza, Carla Baratta ako Adelita a Danny Pino ako Miguel Galindo.Čo môžeme očakávať v piatej sezóne?

Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC bude pokračovať v príbehu EZ a jeho priateľov. Očakáva sa, že séria ďalej zvýši napätie medzi Maymi a Galindos a ďalej prehĺbi vzťah medzi EZ a jeho bratom Angelom. Očakáva sa tiež, že séria prehĺbi vzťah medzi EZ a jeho priateľkou Emily a ďalej preskúma úlohu Adelity ako vodkyne povstaleckej armády.

Záver

Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC bude vydaná na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie seriálu bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že piata sezóna ešte viac zvýši napätie medzi Maymi a Galindos a prehĺbi vzťah medzi EZ a jeho bratom Angelom. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme piatu sezónu série Mayans MC!

FAQ

 • Otázka: Kedy vychádza 5. séria Mayans MC?
  A: Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC bude vydaná na jar 2021.
 • Otázka: Kto je v obsadení Mayans MC Series 5 sezóny?
  A: Očakáva sa, že obsadenie piatej sezóny série Mayans MC bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne JD Pardo ako Ezekiel 'EZ' Reyes, Clayton Cardenas ako Angel Reyes, Sarah Bolger ako Emily Thomas, Michael Irby ako Obispo 'Bishop' Losa, Richard Cabral ako Johnny 'Coco' Cruz, Raoul Max Trujillo ako Che 'Taza' Romero , Antonio Jaramillo ako Michael 'Riz' Ariza, Carla Baratta ako Adelita a Danny Pino ako Miguel Galindo.
 • Otázka: Čo môžeme očakávať v piatej sezóne?
  A: Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC ešte viac zvýši napätie medzi Maymi a Galindos a prehĺbi vzťah medzi EZ a jeho bratom Angelom.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 september 2018
2 september 2019
3 september 2020
4 september 2021
5 Pravdepodobne na jar 2021

Očakáva sa, že piata sezóna série Mayans MC bude jednou z najvzrušujúcejších sezón série. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 5. sezóne. Pre viac informácií o Mayans MC Season 5 navštívte FX siete a IMDb .