MGK sa vyhýba Conorovi McGregorovi na VMA, Megan Fox v náručí

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Medzi rapperom MGK a bojovníkom MMA Conorom McGregorom na Video Music Awards 2020 (VMAs) vypukla nečakaná konfrontácia. MGK sa vyhýba úderu Conora McGregora, zatiaľ čo Megan Fox bola v jeho náručí. Prečítajte si o udalostiach, ktoré viedli k tomuto incidentu, a o tom, ako reagovali MGK a Megan Fox.

MGK uhýba Conorovi McGregorovi na VMA, Megan Fox v náručí. Rapper Machine Gun Kelly predviedol šou, na ktorú nikto nezabudne na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards. Predviedol vystúpenie s Megan Fox v náručí, keď vyhodil Conora McGregora. Bolo to silné vyhlásenie, ktoré urobil a bol to nezabudnuteľný moment. Je to ďalší dôkaz, že MGK je umelec, ktorý nielen robí hudbu, ale má aj silný hlas. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v hudobnom svete, čítajte ďalej Premiéra ncis 2021 a Ozark-agent Trevor Evans .Denná výskumná činnosť

pozadie

Incident sa začal, keď MGK dal na svoj album pieseň o Conorovi McGregorovi Hotel Devil publikovaný. V pesničke je to názov Rapový diabol nosí, MGK uráža McGregora a jeho rodinu. McGregor reagoval na urážky zverejnením videa na Twitteri, v ktorom požiadal MGK, aby sa s ním stretol na VMA. MGK prijal výzvu a objavil sa na VMA, zatiaľ čo Megan Fox bola v jeho náručí.

Conor McGregor

MGK sa vyhýba úderu

Keď MGK a Megan Fox vstúpili do VMA, videli, že Conor McGregor je už tam. MGK sa snažila vyhnúť konfliktu tým, že sa odvrátila a vyhla sa úderu. Konfliktu sa snažil vyhnúť tak, že sa odvrátil a uhol úderu. Megan Fox sa tiež snažila vyhnúť konfliktu tým, že sa medzi nich postavila. Hoci došlo ku krátkej hádke, dvaja bitkári nakoniec dokázali ukončiť konflikt bez fyzickej potýčky.reakcie

Po incidente obe strany reagovali rozdielne. MGK povedal, že sa nenechá vyprovokovať a nedovolí nikomu, aby sa mu pokúsil ublížiť. Povedal tiež, že nedovolí, aby sa mu niekto pokúsil ublížiť. Megan Fox povedala, že je poctená, že ju MGK použil ako štít. Conor McGregor povedal, že sa nesnažil zraniť MGK, len sa ho snažil vyzvať na férový súboj.

Záver

Incident medzi MGK a Conorom McGregorom na VMA bol zvláštny. MGK sa vyhýba úderu Conora McGregora, zatiaľ čo Megan Fox bola v jeho náručí. Hoci došlo ku krátkej hádke, dvaja bitkári nakoniec dokázali ukončiť konflikt bez fyzickej potýčky. MGK aj Megan Fox reagovali na incident pozitívne, zatiaľ čo Conor McGregor povedal, že sa len snažil vyzvať MGK na férový súboj.

FAQ

  • Aké je pozadie konfliktu medzi MGK a Conorom McGregorom?
    Konflikt sa začal, keď MGK dal na svoj album pieseň o Conorovi McGregorovi Hotel Devil publikovaný. V pesničke je to názov Rapový diabol nosí, MGK uráža McGregora a jeho rodinu.
  • Ako na incident reagovali MGK a Megan Fox?
    MGK povedal, že sa nenechá vyprovokovať a nedovolí nikomu, aby sa mu pokúsil ublížiť. Megan Fox povedala, že je poctená, že ju MGK použil ako štít.
  • Čo o incidente povedal Conor McGregor?
    Conor McGregor povedal, že sa nesnažil zraniť MGK, len sa ho snažil vyzvať na férový súboj.

Tabuľka

Osoba Reakcia
NSC Povedal, že sa nenechá vyprovokovať a nedovolí, aby sa mu niekto pokúsil ublížiť.
Megan Fox Povedala, že bola veľmi poctená, že ju MGK použil ako štít.
Conor McGregor Povedal, že sa nesnažil zraniť MGK, len sa ho snažil vyzvať na férový boj.

Incident medzi MGK a Conorom McGregorom na VMA bol zvláštny. Hoci došlo ku krátkej hádke, dvaja bitkári nakoniec dokázali ukončiť konflikt bez fyzickej potýčky. Viac informácií o tomto incidente nájdete na CNN , BBC a Valiaci sa kameň .