Middle-earth: Shadow of War – recenzia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Middle-earth: Shadow of War je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Monolith Productions a publikovaná spoločnosťou Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to pokračovanie Middle-earth: Shadow of Mordor a tretí diel série Middle-earth. Hra vyšla 10. októbra 2017 pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Kritici ho prijali pozitívne a získalo niekoľko ocenení. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o hre.

Middle-earth: Shadow of War je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Monolith Productions a publikovaná spoločnosťou Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to pokračovanie vydania Middle-earth: Shadow of Mordor z roku 2014 a tretieho dielu série Middle-earth. Hra vyšla 10. októbra 2017 pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Dostala väčšinou pozitívne recenzie a bola označená za jednu z najlepších hier roku 2017. Ponúka jedinečný bojový systém, pútavý príbeh a pôsobivý herný svet. Je to nutnosť pre každého fanúšika akčných adventúr. Prečítajte si kúsok zadarmo , Bikini Kathryn Dennis .Stredozem: Shadow of War

Obsah

 • pozadie
 • Hrateľnosť
 • grafiku a zvuk
 • Kritika
 • Záver
 • FAQ

pozadie

Middle-earth: Shadow of War je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Monolith Productions a publikovaná spoločnosťou Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to pokračovanie Middle-earth: Shadow of Mordor a tretí diel série Middle-earth. Hra vyšla 10. októbra 2017 pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Ide o prequel k Middle-earth: Shadow of Mordor a odohráva sa pred začiatkom vojny medzi Sauronom a slobodnými národmi Stredozeme.

Stredozem: Shadow of War

Hrateľnosť

Middle-earth: Shadow of War je akčná dobrodružná videohra, ktorá čerpá zo súbojového systému a stealth mechaniky Middle-earth: Shadow of Mordor. Ponúka množstvo nových funkcií, vrátane nového bojového systému, nových typov nepriateľov, nových zbraní a schopností, nových lokalít a nového systému tvorby. Hra obsahuje aj nový systém Nemesis, ktorý umožňuje hráčom sledovať a ovplyvňovať vzťahy medzi protivníkmi a postavami.grafiku a zvuk

Middle-earth: Shadow of War ponúka úžasnú grafiku a atmosférický soundtrack. Grafika je veľmi detailná a prostredie je veľmi živé. Soundtrack je veľmi epický a dokonale zapadá do atmosféry hry. Hlasy postáv sú veľmi dobré a dialógy sú veľmi dobre napísané.

Kritika

Middle-earth: Shadow of War získal pozitívne recenzie od kritikov. Bol chválený za svoju hrateľnosť, grafiku a soundtrack. Získala niekoľko ocenení vrátane ceny BAFTA Games Award za najlepšiu akčnú dobrodružnú hru a D.I.C.E. Cena za najlepšiu akčnú dobrodružnú hru. Bola tiež nominovaná na cenu Golden Joystick za najlepšiu akčnú dobrodružnú hru.

Záver

Middle-earth: Shadow of War je veľmi dobrá akčná dobrodružná videohra, ktorú kritici prijali pozitívne. Obsahuje nový bojový systém, nové typy nepriateľov, nové zbrane a schopnosti, nové miesta a nový systém tvorby. Vyznačuje sa tiež úžasnou grafikou a atmosférickým soundtrackom. Ak ste fanúšikom akčných dobrodružných videohier, určite by ste si mali pozrieť Middle-earth: Shadow of War.FAQ

 • Kedy vyšiel film Middle-earth: Shadow of War?
  Middle-earth: Shadow of War vyšiel 10. októbra 2017 pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One.
 • Kto vyvinul Middle-earth: Shadow of War?
  Middle-earth: Shadow of War vyvinula spoločnosť Monolith Productions a vydala Warner Bros. Interactive Entertainment.
 • Aké ocenenia získal Middle-earth: Shadow of War?
  Middle-earth: Shadow of War získal cenu BAFTA Games Award za najlepšiu akčnú dobrodružnú hru a D.I.C.E. Získal ocenenie za najlepšiu akčnú dobrodružnú hru.

Tabuľka

Hra vývojár dátum vydania
Stredozem: Shadow of War Monolith Productions 10. október 2017

Middle-earth: Shadow of War je veľmi dobrá akčná dobrodružná videohra, ktorú kritici prijali pozitívne. Obsahuje nový bojový systém, nové typy nepriateľov, nové zbrane a schopnosti, nové miesta a nový systém tvorby. Vyznačuje sa tiež úžasnou grafikou a atmosférickým soundtrackom. Ak ste fanúšikom akčných dobrodružných videohier, určite by ste si mali pozrieť Middle-earth: Shadow of War. Ďalšie informácie nájdete v časti IGN a Metakritický .