Mieruko-chan Sezóna 2: Všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mieruko-chan je japonská anime séria, ktorá vyšla v roku 2021. Séria je o mladom dievčati menom Mieruko, ktoré prenasledujú duchovia. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2021 a získala široké uznanie od fanúšikov a kritikov. Teraz bola ohlásená druhá sezóna Mieruko-chan a fanúšikovia sú nadšení, čo ich čaká. V tomto článku budeme diskutovať o všetkých podrobnostiach o Mieruko-chan sezóne 2.Mieruko Chan Staffel 2

Obsah

 • Zápletka
 • postavy
 • dátumy vydania
 • Trailer
 • FAQ

Zápletka

Druhá sezóna Mieruko-chan sa začne hneď po prvej sezóne. Mieruko sa bude naďalej snažiť bojovať s duchmi, ktorí ju prenasledujú. Pokúsi sa tiež zistiť viac o svojej minulosti. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú Mieruko sprevádzať na jej ceste. Objaví sa aj niekoľko nových duchov, s ktorými bude musieť Mieruko bojovať.

Mieruko-chan 2. sezóna je konečne tu! Fanúšikovia anime série sa môžu tešiť na ďalšie kolo v hlavnej úlohe s tajomnou Mieruko-chan. Máme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť o 2. sezóne, vrátane obsadenia, dátumu vydania a ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne, čítajte ďalej!

Druhú sezónu Mieruko-chan hrá množstvo známych hlasov, vrátane film ako to skončí Hviezda Morena Baccarin a Deadpool Morena Baccarin . Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú príbeh dopredu. Druhá sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré potešia fanúšikov série.

Mieruko-chan sezóna 2 sa bude vysielať 1. apríla 2021 na japonskom kanáli AT-X. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne!Mieruko Chan Staffel 2

postavy

Druhá sezóna Mieruko-chan predstaví niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je záhadný chlapec Kiyoshi. Je to lovec duchov, ktorý bude Mieruko sprevádzať na jej ceste. Objaví sa aj niekoľko nových duchov, s ktorými bude musieť Mieruko bojovať. Niektorí z nových duchov sú zlý duch menom Kage, duch menom Yuki a duch menom Shiro.

dátumy vydania

Očakáva sa, že druhá séria Mieruko-chan bude vydaná v júli 2021. Bude sa vysielať na japonskom televíznom kanáli AT-X. Bude k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.Trailer

Oficiálny trailer na Mieruko-chan sezónu 2 bol vydaný 15. mája 2021. Trailer ukazuje niektoré z nových postáv a duchov, s ktorými bude musieť Mieruko bojovať. Ukazuje tiež niektoré z nových dobrodružstiev, ktoré Mieruko zažije. Trailer si môžete pozrieť na YouTube a iných streamovacích platformách.

FAQ

 • Kedy vyjde 2. séria Mieruko-chan?
  Očakáva sa, že druhá séria Mieruko-chan bude vydaná v júli 2021.
 • Kde si môžem pozrieť trailer na 2. sezónu Mieruko-chan?
  Trailer Mieruko-chan sezóny 2 si môžete pozrieť na YouTube a iných streamovacích platformách.
 • Kto sú nové postavy v Mieruko-chan sezóne 2?
  Jednou z nových postáv v 2. sezóne Mieruko-chan je záhadný chlapec menom Kiyoshi. Objaví sa aj niekoľko nových duchov, s ktorými bude musieť Mieruko bojovať.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria Mieruko-chan bude vydaná v júli 2021. Objaví sa niekoľko nových postáv a duchov, s ktorými bude musieť Mieruko bojovať. Oficiálny trailer 2. sezóny už bol zverejnený a je k dispozícii na sledovanie na YouTube a iných streamovacích platformách. Sme nadšení, že uvidíme, čo Mieruko-chan sezóna 2 ponúka.

Pre viac informácií o Mieruko-chan sezóne 2, navštívte Anime News Network a Crunchyroll .Tabuľka

Charakter Popis
Mieruko Mladé dievča prenasledované duchmi.
Kiyoshi Tajomný chlapec, ktorý bude Mieruko sprevádzať na jej ceste.
Koláč Zlý duch, ktorý musí bojovať s Mieruko.
Yuki Duch, s ktorým musí Mieruko bojovať.
Shiro Duch, s ktorým musí Mieruko bojovať.