Ashton Kutcher a Mila Kunis bojujú o klobúky kamionistov

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ashton Kutcher a Mila Kunis sa pobili po tom, čo Ashton odhodil svoje kamiónske klobúky. Mila obvinila Ashtona z klamstva. Prečítajte si viac o spore tu.Denná výskumná činnosť

pozadie sporu

Boj Ashtona Kutchera a Mily Kunis sa začal, keď Ashton odhodil svoje kamionárske klobúky. Mila ho obvinila z klamstva, keď tvrdil, že klobúky už nosiť nebude. Povedala, že ich vyhodil len preto, aby ju naštval. Ashton to však poprel a tvrdil, že šiltovky už nosiť nechce.

Ashton Kutcher a Mila Kunis sú zatvorení v hádke kamionistu. Ashton ich rád nosí, ale Mila si nemyslí, že sú také šik. Je to zábavná hádka, ale ukazuje, že sa stále veľmi milujú. Je to pripomienka, že vzťah nie je vždy o veľkých veciach, ale aj o maličkostiach, ktoré udržujú vzťah pri živote. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných celebritách, prečítajte si o Svetový rekord v ľadovom potápaní alebo Mexické šortky Justin Bieber .

Mila Kunis

Reakcia Ashtona Kutchera

Ashton na Miline obvinenia zareagoval tým, že neklamal a že už tie klobúky nechce nosiť. Povedal tiež, že sa nebude ospravedlňovať za to, že zmenil názor. Povedal, že má právo zmeniť názor a nemá povinnosť sa za to ospravedlňovať.Reakcia Mily Kunis

Mila reagovala na Ashonovu reakciu tým, že nemá právo zmeniť názor bez ospravedlnenia. Povedala tiež, že nemá právo ju dráždiť tým, že odhodí svoje kamionistické klobúky. Povedala, že ak chce zmeniť názor, musí sa ospravedlniť.

dôsledky sporu

Vypadnutie Ashtona Kutchera a Mily Kunisovej nemalo priame dôsledky, no znamenalo to, že už nie sú tak blízko, ako bývali. Zmierili sa, ale už si nie sú tak blízki ako kedysi.

Záver

Boj Ashtona Kutchera a Mily Kunis sa začal, keď Ashton odhodil svoje kamionárske klobúky. Mila ho obvinila z klamstva, keď tvrdil, že klobúky už nosiť nebude. Ashton to však poprel a tvrdil, že šiltovky už nosiť nechce. Hádka nemala žiadne priame dôsledky, ale znamenala, že už nie sú tak blízko, ako bývali.FAQ

  • Prečo Ashton Kutcher odhodil svoje kamionárske klobúky?
    Ashton odhodil svoje kamionárske klobúky, pretože si to rozmyslel a už tie klobúky nosiť nechcel.
  • Obvinila Mila Kunis Ashtona Kutchera z klamstva?
    Áno, Mila obvinila Ashtona z klamstva, keď tvrdil, že už nebude nosiť klobúky.
  • Mal boj Ashtona Kutchera a Mily Kunis následky?
    Hádka nemala žiadne priame dôsledky, ale znamenala, že už nie sú tak blízko, ako bývali.

Tabuľka

Osoba Reakcia
Ashton Kutcher Povedal, že neklame a že klobúky už nosiť nechce.
Mila Kunis Povedala, že ak chce zmeniť názor, musí sa ospravedlniť.

Hádka medzi Ashtonom Kutcherom a Milou Kunis zaskočila mnohých ľudí. Je však dôležité si uvedomiť, že spory vo vzťahoch sú normálne a je dôležité ich vyriešiť skôr, ako sa stanú vážnymi problémami. Viac informácií o tejto téme nájdete na Psychológia dnes a Pomocník .

Hádka medzi Ashtonom Kutcherom a Milou Kunis ukázala, že je dôležité vyriešiť konflikty vo vzťahoch skôr, ako sa stanú vážnymi problémami. Je tiež dôležité, aby boli obaja partneri ochotní robiť kompromisy a navzájom sa rešpektovať.