Millie Bobby Brown Čistá hodnota a platba za epizódu Stranger Things

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Millie Bobby Brown je britská herečka, ktorá sa preslávila najmä rolou Eleven v seriáli Netflix Stranger Things. Vyprofilovala sa ako jedna z najúspešnejších herečiek svojej generácie a je medzinárodnou hviezdou. V tomto článku sa pozrieme na to, koľko zarába Millie Bobby Brown a koľko jej platí za epizódu Stranger Things.

Millie Bobby Brown je jednou z najznámejších herečiek na svete. Známa je najmä vďaka úlohe Eleven v seriáli Stranger Things na Netflixe. Podľa Celebrity Net Worth má Millie Bobby Brown čistú hodnotu 10 miliónov dolárov. Zarába tiež značný poplatok za epizódu Stranger Things. Odhaduje sa, že za jednu epizódu zarobí okolo 350 000 dolárov. Millie Bobby Brown je veľmi talentovaná herečka a etablovala sa ako jedna z najlepších herečiek v tomto biznise. Pracovala aj na iných projektoch, napr Kim-Leder-Outfit a Vydanie prekliatej sezóny 2 prispel. Millie Bobby Brown je veľmi talentovaná herečka a etablovala sa ako jedna z najlepších herečiek v tomto biznise.Millie Bobby Brown

Čistá hodnota Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown má odhadovaný čistý majetok 14 miliónov dolárov . Svoju čistú hodnotu si vybudovala vďaka úlohám vo filmoch a televíznych seriáloch, ako sú Stranger Things, Godzilla: King of the Monsters a Enola Holmes. Podpísala tiež množstvo podporných zmlúv so spoločnosťami ako Converse a Moncler. Okrem toho má svoj vlastný rad kozmetiky s názvom Florence by Mills, ktorý uviedla na trh v roku 2019.

Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown platí za epizódu Stranger Things

Millie Bobby Brown sa objavuje v každej epizóde Stranger Things 350 000 dolárov zaplatené. Je jednou z najlepšie platených herečiek v šou a má niektoré z najdôležitejších scén v šou. Hrala tiež množstvo vedľajších úloh v iných filmoch a televíznych seriáloch, ktoré prispeli k jej príjmu.Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown Zdroje príjmu

Millie Bobby Brown má množstvo zdrojov príjmu. Okrem úlohy vo filme Stranger Things si zahrala aj vo filmoch ako Godzilla: King of the Monsters či Enola Holmes. Podpísala tiež množstvo podporných zmlúv so spoločnosťami ako Converse a Moncler. Okrem toho má svoj vlastný rad kozmetiky s názvom Florence by Mills, ktorý uviedla na trh v roku 2019.

Majetok Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown má odhadovanú čistú hodnotu 14 miliónov dolárov. Má domov v Los Angeles 3,5 milióna dolárov kúpil. Má tiež množstvo luxusných áut, ako napríklad Range Rover a Mercedes-Benz. Okrem toho uskutočnila množstvo investícií do rôznych spoločností.

Charitatívna práca Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown je vášnivým podporovateľom charitatívnych organizácií. Založila vlastnú nadáciu s názvom Millie Bobby Brown Foundation, ktorá bojuje za práva detí. Poskytla tiež množstvo darov organizáciám ako UNICEF a Save the Children.Záver

Millie Bobby Brown je jednou z najúspešnejších herečiek svojej generácie. Má odhadovanú čistú hodnotu 14 miliónov dolárov a za každú epizódu Stranger Things dostane zaplatené 350 000 dolárov. Má tiež množstvo zdrojov príjmu, ako sú propagácie a vlastný rad kozmetiky. Je tiež vášnivým podporovateľom charitatívnych organizácií.

FAQ

  • Otázka: Koľko zarába Millie Bobby Brown? A: Millie Bobby Brown má odhadovanú čistú hodnotu 14 miliónov dolárov.
  • Otázka: Koľko platí Netflix Millie Bobby Brown za epizódu Stranger Things? A: Millie Bobby Brown dostane zaplatené 350 000 dolárov za každú epizódu Stranger Things.
  • Otázka: Aké sú zdroje príjmu pre Millie Bobby Brown? A: Millie Bobby Brown má množstvo zdrojov príjmov, vrátane filmov, televíznych seriálov, propagácií a vlastného radu kozmetiky.
  • Otázka: Aký majetok má Millie Bobby Brown? A: Millie Bobby Brown má v Los Angeles domov za 3,5 milióna dolárov a množstvo luxusných áut vrátane Range Roveru a Mercedesu-Benz.

Tabuľka:

Aktíva platba za epizódu
14 miliónov dolárov 350 000 dolárov

Millie Bobby Brown je jednou z najúspešnejších herečiek svojej generácie. Má odhadovanú čistú hodnotu 14 miliónov dolárov a za každú epizódu Stranger Things dostane zaplatené 350 000 dolárov. Má tiež množstvo zdrojov príjmu, ako sú propagácie a vlastný rad kozmetiky. Je tiež vášnivým podporovateľom charitatívnych organizácií. Pre viac informácií na viď Čistá hodnota celebrít a Najbohatší .