Dátum vydania 3. sezóny Mirzapur a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Producent 3. sezóny Mirzapur naznačil dátum vydania a ďalšie informácie. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie informácie o Mirzapur Season 3 a zistíme, kedy bude vydaná nová sezóna. Povieme si aj o zápletke, hereckom obsadení a ďalších detailoch.Mirzapur sezóna 3

Čo je Mirzapur?

Mirzapur je indický akčný kriminálny seriál z produkcie Amazon Prime Video. Sériu napísali Puneet Krishna a Karan Anshuman a režírovali ju Gurmmeet Singh a Mihir Desai. Séria sleduje udalosti vo fiktívnom meste Mirzapur v štáte Uttar Pradesh a rozpráva príbeh dvoch bratov, ktorí sú zapletení do boja o kontrolu nad mestom.

Dátum vydania 3 sezóny Mirzapur

Kto hrá 3. sériu Mirzapur?

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Mirzapur bude zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne Pankaj Tripathi ako Kaleen Bhaiya, Ali Fazal ako Guddu Pandit, Divyendu Sharma ako Munna Bhaiya, Shweta Tripathi ako Golu Gupta, Rasika Dugal ako Beena Tripathi, Harshita Gaur ako Dimpy Pandit, Amit Sial ako Maqbool Khan, Sheeba Chaddha a mnoho ďalších.

Kedy vyjde 3. séria Mirzapuru?

Producent tretej sezóny Mirzapur naznačil dátum vydania. Podľa najnovších správ sa očakáva príchod novej sezóny v roku 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná v prvom štvrťroku 2021. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania.Aký je dej Mirzapur sezóny 3?

Očakáva sa, že dej 3. sezóny Mirzapur bude nadväzovať na udalosti predchádzajúcich sezón. Očakáva sa, že nová sezóna bude pokračovať v príbehu Guddu a Bablu, keď sa vydajú na lov Kaleen Bhaiya, aby pomstili smrť svojej rodiny. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

Uskutoční sa spin-off Mirzapuru?

Povráva sa, že dôjde k vyčleneniu z Mirzapuru. Podľa najnovších správ bude spin-off rozprávať príbeh Kaleen Bhaiya. Očakáva sa, že spin-off bude uvedený na trh v roku 2021. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania.

Záver

Producent 3. sezóny Mirzapur naznačil dátum vydania a ďalšie informácie. Podľa najnovších správ sa očakáva vydanie novej sezóny v prvom štvrťroku 2021. Očakáva sa tiež, že vznikne spin-off Mirzapur, ktorý bude rozprávať príbeh Kaleen Bhaiya. Budeme aj naďalej informovať o najnovšom vývoji týkajúcom sa Mirzapur sezóny 3.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 3. séria Mirzapuru? A: Podľa najnovších správ sa očakáva vydanie novej sezóny v prvom štvrťroku 2021.
  • Otázka: Kto hrá 3. sériu Mirzapur? A: Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Mirzapur bude zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Otázka: Uskutoční sa spin-off Mirzapuru? A: Povráva sa, že dôjde k vyčleneniu z Mirzapuru. Podľa najnovších správ bude spin-off rozprávať príbeh Kaleen Bhaiya.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 16. novembra 2018
sezóna 2 23. októbra 2020
sezóna 3 Pravdepodobne 2021

Zatiaľ nie je známe, kedy presne Mirzapur Season 3 vyjde, no o najnovšom vývoji budeme naďalej informovať. Ďalšie informácie o 3. sezóne Mirzapur nájdete na Video Amazon Prime a IMDb .