Zmiešaný dátum vydania 2. sezóny a aktualizácia postavy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mixed-ish je americký komediálny televízny seriál, ktorý sa vysiela na sieti ABC. Séria je spin-off série Black-ish a sleduje detstvo postavy Rainbow Johnson, ktorú hrá Tracee Ellis Ross. Prvá sezóna série bola odvysielaná v septembri 2019 a odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. Zistite viac o dátume vydania Mixed-ish Season 2 a aktualizáciách postáv tu.Zmiešaná sezóna 2

Zmiešaný dátum vydania 2. sezóny

Zmiešaná sezóna 2 je naplánovaná na vysielanie na ABC v septembri 2020. Prvá sezóna série bola odvysielaná v septembri 2019 a odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. Očakáva sa, že druhá séria bude mať 13 epizód. Natáčanie druhej sezóny sa začalo vo februári 2020 a v marci bolo pozastavené z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v júni 2020.

Zmiešaná sezóna 2 bude čoskoro vydaná! Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a niekoľko prekvapivých aktualizácií. Prehliadka prinesie niekoľko zaujímavých zvratov, ako napríklad predstavenie meme Deadpool Bernie Ryana Reynoldsa Deadpool Bernie Meme a nové podrobnosti o biskupovi 19. sezóny NCIS ncis sezóna 19 biskup . Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu!

Zmiešaná sezóna 2

Zmiešané aktualizácie postáv 2. sezóny

Druhá sezóna Mixed-ish predstaví niekoľko nových postáv. Nová postava predstavená v druhej sezóne je strýko Paul, ktorého hrá Mark-Paul Gosselaar. Je to brat Bow Johnson, ktorého hrá Tracee Ellis Ross. Strýko Paul je bývalý drogový díler, ktorý sa snaží zmeniť svoj život. Je to sebavedomá a charizmatická postava, ktorá sa snaží uživiť rodinu. Ďalšou novou postavou je strýko Jimmy, ktorého stvárnil Gary Cole. Je to strýko Bow a Paul a veľmi bohatý obchodník. Je to veľmi prísna a konzervatívna povaha, ktorá sa snaží kontrolovať svoju rodinu.Viac Zmiešané postavy 2. sezóny

Druhá sezóna Mixed-ish predstaví aj niektoré ďalšie nové postavy. Jednou z nových postáv je strýko Curtis, ktorého hrá Daveed Diggs. Je to strýko Bow a Paul a je to veľmi kreatívna a zábavná postava. Je veľmi dobrým priateľom Bow a snaží sa jej pomôcť dosiahnuť jej sny. Ďalšou novou postavou je strýko Jack, ktorého stvárnil Laurence Fishburne. Je to strýko Bow a Paul a je to veľmi prísna a konzervatívna postava. Snaží sa kontrolovať a riadiť svoju rodinu.

Zmiešané nové postavy 2. sezóny

Druhá sezóna Mixed-ish predstaví aj niektoré ďalšie nové postavy. Jednou z nových postáv je strýko Mike, ktorého hrá Andre Royo. Je to strýko Bow a Paul a je to veľmi kreatívna a zábavná postava. Je veľmi dobrým priateľom Bow a snaží sa jej pomôcť dosiahnuť jej sny. Ďalšou novou postavou je Uncle Joe, ktorého stvárnil David Alan Grier. Je to strýko Bow a Paul a je to veľmi prísna a konzervatívna postava. Snaží sa kontrolovať a riadiť svoju rodinu.

Záver

Zmiešaná sezóna 2 je naplánovaná na vysielanie na ABC v septembri 2020. Očakáva sa, že druhá séria bude mať 13 epizód. Natáčanie druhej sezóny sa začalo vo februári 2020 a v marci bolo pozastavené z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v júni 2020. Zmiešaná sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv vrátane strýka Paula, strýka Jimmyho, strýka Curtisa, strýka Jacka, strýka Mikea a strýka Joea.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať zmiešaná 2. sezóna?
    Zmiešaná sezóna 2 je naplánovaná na vysielanie na ABC v septembri 2020.
  • Koľko epizód bude mať zmiešaná séria 2?
    Očakáva sa, že zmiešaná sezóna 2 bude mať 13 epizód.
  • Kto sú nové postavy zmiešanej sezóny 2?
    Zmiešaná sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv vrátane strýka Paula, strýka Jimmyho, strýka Curtisa, strýka Jacka, strýka Mikea a strýka Joea.

Tabuľka

Charakter herec
Strýko Paul Mark-Paul Gosselaar
Strýko Jimmy Gary Cole
Strýko Curtis Daveed Diggs
Strýko Jack Laurence Fishburne
Strýko Mike André Royo
Strýko Joe David Alan Grier

Mixed-ish Season 2 predstaví mnoho nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Pre viac informácií o 2. sezóne Mixed-ish navštívte abc.com a IMDb.com .