Miz & Mrs Season 3: Prehľad, dátum vydania a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Miz & Mrs je televízna reality show, ktorá sa vysiela na americkej sieti. Show sleduje manželský pár Mike 'The Miz' Mizanin a Maryse Mizanin, ako sa pohybujú v rodinnom živote. Prvé dve sezóny boli veľkým úspechom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. V tomto článku budeme hovoriť o novej sezóne vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších.Miz a pani Sezóna 3

Obsah

Dátum publikácie

Tretia séria Miz & Mrs bude vydaná dňa 4. august 2021 vysielané na sieti USA. Relácia sa vysiela každý utorok o 21:00.

Miz a pani Sezóna 3

povolanie

Hlavnými hercami seriálu sú Mike 'The Miz' Mizanin a Maryse Mizanin. Obaja sú manželia od roku 2014 a majú dve deti. V predstavení sa predstavia aj Mikeovi rodičia, George a Barbara Mizaninovci, ako aj Maryseini rodičia, Guy a Catherine Ouelletovci, a ich priatelia a rodina.

Trailer

Trailer na Miz & Mrs sezónu 3 ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.Zápletka

Dej tretej sezóny Miz & Mrs zatiaľ nie je známy. Vieme však, že šou bude aj naďalej sledovať rodinný život manželov Mizaninových. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa rodina s novým bábätkom vyvinie.

FAQ

  • Kedy sa Miz & Mrs bude vysielať 3. séria?
    3. séria seriálu Miz & Mrs sa bude vysielať 4. augusta 2021 na americkej sieti.
  • Kto sú hlavné herecké obsadenie šou?
    Hlavnými hercami seriálu sú Mike 'The Miz' Mizanin a Maryse Mizanin.
  • Bude aj trailer na tretiu sériu?
    Trailer na Miz & Mrs sezónu 3 ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Tretia sezóna Miz & Mrs sľubuje ďalšiu vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, navštívte oficiálnej stránke alebo IMDb .

Záver

3. séria seriálu Miz & Mrs sa bude vysielať 4. augusta 2021 na americkej sieti. Relácia bude aj naďalej sledovať rodinný život manželov Mizaninových. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, navštívte oficiálnu webovú stránku alebo IMDb.