Moana 2: Pohľad do histórie série

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Moana je jedným z najpopulárnejších animovaných seriálov posledných rokov. Príbeh série je vzrušujúcou a zaujímavou cestou svetom animácie. V tomto článku sa pozrieme na históriu série Moana a vysvetlíme pozadie a najdôležitejšie udalosti. nedefinovanéoceán 2

Tvorba série Moana

Séria Moana bola vyvinutá spoločnosťou Disney Animation Studios v roku 2016. Séria je založená na rovnomennom filme, ktorý vyšiel v roku 2016. Film rozpráva príbeh mladého dievčaťa Moana, ktoré sa vydáva na dobrodružnú cestu za záchranou svojej vlasti. Film zožal obrovský úspech a získal množstvo ocenení.

oceán 2

Prvá sezóna série Moana

Prvá sezóna série Moana bola vydaná v roku 2017. Séria sleduje Moanu a jej priateľov na ich dobrodružstvách v magickom svete Motunui. Séria rozpráva príbeh Moany, keď sa učí používať svoje schopnosti na záchranu svojej vlasti. Prvá sezóna série sa stala veľkým úspechom a získala mnoho ocenení.

Druhá sezóna série Moana

Druhá sezóna série Moana bola vydaná v roku 2018. Séria sleduje Moanu a jej priateľov na ich dobrodružstvách v magickom svete Motunui. Séria rozpráva príbeh Moany, keď sa učí používať svoje schopnosti na záchranu svojej vlasti. Druhá sezóna série sa stala veľkým úspechom a získala mnoho ocenení.Tretia sezóna série Moana

Tretia sezóna série Moana bola vydaná v roku 2019. Séria sleduje Moanu a jej priateľov na ich dobrodružstvách v magickom svete Motunui. Séria rozpráva príbeh Moany, keď sa učí používať svoje schopnosti na záchranu svojej vlasti. Tretia sezóna série sa stala veľkým úspechom a získala mnoho ocenení.

Štvrtá sezóna série Moana

Štvrtá sezóna série Moana bola vydaná v roku 2020. Séria sleduje Moanu a jej priateľov na ich dobrodružstvách v magickom svete Motunui. Séria rozpráva príbeh Moany, keď sa učí používať svoje schopnosti na záchranu svojej vlasti. Štvrtá sezóna série sa stala veľkým úspechom a získala mnoho ocenení.

Piata sezóna série Moana

Piata sezóna série Moana bola vydaná v roku 2021. Séria sleduje Moanu a jej priateľov na ich dobrodružstvách v magickom svete Motunui. Séria rozpráva príbeh Moany, keď sa učí používať svoje schopnosti na záchranu svojej vlasti. Piata sezóna série sa stala veľkým úspechom a získala mnoho ocenení.Záver

Séria Moana je jedným z najpopulárnejších animovaných seriálov posledných rokov. Príbeh série je vzrušujúcou a zaujímavou cestou svetom animácie. V tomto článku sme sa pozreli na históriu série Moana a vysvetlili sme pozadie a najdôležitejšie udalosti. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o histórii série Moana.

FAQ

  • Kedy bola vydaná séria Moana? Séria Moana bola vyvinutá spoločnosťou Disney Animation Studios v roku 2016.
  • Koľko sezón má séria Moana? Séria Moana má päť sezón.
  • Aké ocenenia získala séria Moana? Séria Moana získala mnoho ocenení vrátane Oscara a Zlatého glóbusu.

Tabuľka

séria rok
1 2017
2 2018
3 2019
4 2020
5 2021

Diplom

Séria Moana je jedným z najpopulárnejších animovaných seriálov posledných rokov. Príbeh série je vzrušujúcou a zaujímavou cestou svetom animácie. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o histórii série Moana. Viac informácií nájdete v časti disney.de a IMDb.com .