Mama to nerobí: Netflix film 2022 a jeho herci

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film Netflix s názvom „Mama to neurobí“ bude uvedený v roku 2022 a bude hrať obsadenie známych hercov. Film bude o mladom páre, ktorý sa snaží prekonať výzvy dospievania. Tu sa dozviete viac o filme, jeho hercoch a zápletke.Mama to nerobí

Kto sú účinkujúci?

Vo filme hrá množstvo známych hercov, napr Emma Stoneová , ryan Gosling , Sandra Bullock a Bradley Cooper . Emma Stone a Ryan Gosling hrajú mladý pár, ktorý sa snaží prekonať výzvy spojené s dospievaním. Sandra Bullock hrá matku páru, ktorá sa im snaží pomôcť, zatiaľ čo Bradley Cooper hrá otca.

Film na Netflixe 'Mom Won't Do That' vyjde v roku 2022 a bude ho režírovať Audrey Holcomb, štvorhviezda sezóny 'Stranger Things'. Film bude rozprávať príbeh o skupine matiek, ktoré sa spojili, aby prekonali niektoré z najťažších výziev moderného života. Film bude obsahovať sériu komédií a drám, ktoré sa zamerajú na skúsenosti matiek. Pre viac informácií o 'Mama Doesn't Do That' a jeho obsadení navštívte Mama nerob ten netflix a Podivnejšie veci, sezóna 4, Eden .

Mama to nerobí

Aká je zápletka?

Film je o mladom páre, ktorý sa snaží prekonať výzvy dospievania. Musia sa naučiť, ako si postaviť dom, začať kariéru a založiť rodinu. Keď sa snažia zvládnuť všetky tieto veci, musia sa tiež naučiť, ako sa vysporiadať so životnými výzvami. Film bude obsahovať sériu komédie a drámy, ktoré budú mladý pár sledovať na ich ceste.Kedy film vyjde?

Film vyjde v roku 2022. Bude to Netflix Original a bude dostupné po celom svete. Premietať sa bude aj v niektorých kinách v USA a Kanade.

Kto je riaditeľ?

Film bude z David O. Russell inscenované. Je známy svojou prácou na filmoch ako napr Bojovník , Príručka o strieborných obloženiach a Americký ruch . Pracoval aj na niektorých z najväčších trhákov posledných rokov, vrátane Radosť a The Hateful Eight .

kto je producent?

Film bude z Scott Rudin vyrobené. Je známy svojou prácou na filmoch ako napr Žiadna krajina pre starých , Sociálna sieť a Hotel Grand Budapešť . Pracoval aj na niektorých z najväčších trhákov posledných rokov, vrátane Dievča s tetovaním draka a Veľký krátky .Záver

Nový film Netflix 'Mom Doesn't' vyjde v roku 2022 a bude v ňom hrať obsadenie známych hercov. Film bude o mladom páre, ktorý sa snaží prekonať výzvy dospievania. Film režíruje David O. Russell a produkuje Scott Rudin. Bude to Netflix Original a bude dostupné po celom svete.

FAQ

  • Kto sú účinkujúci? Vo filme hrajú Emma Stone, Ryan Gosling, Sandra Bullock a Bradley Cooper.
  • Aká je zápletka? Film je o mladom páre, ktorý sa snaží prekonať výzvy dospievania.
  • Kedy film vyjde? Film vyjde v roku 2022.
  • Kto je riaditeľ? Film režíruje David O. Russell.
  • kto je producent? Film produkuje Scott Rudin.

dátumy vydania

Pôda dátum vydania
jeleň 2022
Máš 2022
International 2022

Nový film Netflix 'Mom Doesn't' vyjde v roku 2022 a bude v ňom hrať obsadenie známych hercov. Pre viac informácií o obsadení, zápletke a dátume vydania navštívte netflix.com , IMDb.com a RottenTomatoes.com .