Monarca Sezóna 2: Keď sa vráti a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mexická séria panovník má veľkú sledovanosť po celom svete. Prvá sezóna série vyšla v septembri 2019 a potešila mnohých fanúšikov. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, kedy bude druhá sezóna panovník vráti sa. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne panovník , keď sa vráti, zápletka a postavy. Zistite tiež viac o výrobe a recenziách.

Monarca sezóna 2 je konečne tu! Fanúšikovia mexickej série Netflix sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie. Séria rozpráva príbeh rodiny súperiacej o trón mexickej spoločnosti Monarca. Druhá sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny a predstavení nových postáv a konfliktov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce a zábavné pokračovanie. Taktiež môžeme očakávať, že séria bude obsahovať niekoľko zaujímavých nových prvkov ako napr Lokiho ilúzie a Xochitl Gomez sezóna 2 uvádza. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne Monarca!Monarch sezóna 2

Kedy sa vráti Monarca sezóna 2?

Druhá sezóna panovník očakávaný návrat v septembri 2020. Výroba druhej sezóny sa začala v januári 2020 a očakáva sa, že bude ukončená v lete 2020. Druhá séria bude mať osem epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Monarch sezóna 2

dej a postavy

Druhá sezóna panovník sa zameria na históriu rodiny Anozie. Rodina je zomknutá v boji o kontrolu nad ich spoločnosťou. Rodina sa musí vysporiadať aj so sériou záhad, ktoré ju vrátia späť v čase. Druhá sezóna tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane tých, ktoré sa neobjavili v prvej sezóne.produkcia a recenzie

Druhá sezóna panovník produkuje Netflix. Sériu produkuje mexická produkčná spoločnosť Lemon Studios. Sériu produkujú rovnakí tvorcovia ako prvú sezónu, vrátane showrunnerov Diego Gutiérrez a Verónica Velasco. Prvá sezóna panovník bol veľmi dobre prijatý kritikmi a získal hodnotenie 8,2/10 na IMDb.

Záver

Druhá sezóna panovník očakávaný návrat v septembri 2020. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh rodiny Anozie, ktorá je zapletená do boja o kontrolu nad svojou spoločnosťou. Séria je produkovaná spoločnosťou Netflix a produkovaná rovnakými tvorcami ako prvá sezóna. Prvá sezóna panovník bol veľmi dobre prijatý kritikmi a získal hodnotenie 8,2/10 na IMDb.

FAQ

  • Kedy sa vráti Monarca sezóna 2? Očakáva sa, že Monarca Season 2 sa vráti v septembri 2020.
  • Kto produkuje Monarcu sezónu 2? Monarca Season 2 produkuje Netflix.
  • Ako bola hodnotená 1. sezóna Monarca? Prvá sezóna Monarca bola kritikmi veľmi dobre prijatá a na IMDb získala hodnotenie 8,2/10.

Tabuľka

séria dátum vydania Výroba Hodnotenie
1 september 2019 Lemon Studios 8,2/10
2 september 2020 Netflix Ešte nehodnotené

Druhá sezóna panovník sľubuje rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne, čítajte ďalej tu a tu .