Money Heist: Dátum vydania 2. sezóny v Kórei, trailer a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Money Heist: Korea Season 2 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania, traileri a oveľa viac, ste na správnom mieste. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Money Heist: Kórejská sezóna 2 už čoskoro! Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania, traileri a ďalších. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových postavách a príbehu. Sme tiež nadšení z nových tvárí, ktoré sa objavia v druhej sezóne, eh Mária dr Zvláštne a obsadenie New Amsterdam 2022 . Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o Money Heist: Korea Season 2!Money Heist: Kórejská sezóna 2 Info

Obsah

 • Money Heist: Dátum vydania 2. sezóny v Kórei
 • prívesy a oveľa viac
 • často kladené otázky

Money Heist: Dátum vydania 2. sezóny v Kórei

Dátum vydania Money Heist: Korea Season 2 zatiaľ nie je známy. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2020, ale stále neexistuje žiadne oficiálne oznámenie o tom, kedy bude vydaná druhá sezóna. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná niekedy v roku 2021.

Money Heist: Podrobnosti o 2. sezóne v Kórei

prívesy a oveľa viac

Trailer k 2. sezóne Money Heist: Korea ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko týždňov pred dátumom vydania 2. sezóny. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 1. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom seriál je.Money Heist: Korea Season 2 Makng

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Money Heist: Korea zatiaľ nie je známe. Očakáva sa, že väčšina hercov z prvej sezóny sa vráti. Prvú sezónu série hrali Lee Byung-hun, Kim Soo-hyun, Park Hae-soo, Kim Tae-ri, Lee Je-hoon a mnohí ďalší.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde 2. sezóna Money Heist: Korea?
  Dátum vydania Money Heist: Korea Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná niekedy v roku 2021.
 • Kto hrá hlavnú úlohu vo filme Money Heist: Korea Season 2?
  Obsadenie druhej sezóny Money Heist: Korea zatiaľ nie je známe. Očakáva sa, že väčšina hercov z prvej sezóny sa vráti.
 • Kde môžem vidieť trailer na 2. sezónu Money Heist: Korea?
  Trailer k 2. sezóne Money Heist: Korea ešte nebol zverejnený. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 1. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom seriál je.

Záver

Money Heist: Korea je jednou z najočakávanejších sérií roka. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Dátum vydania druhej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v priebehu roku 2021. Trailer na 2. sezónu ešte nebol vydaný, ale môžete si pozrieť trailer k 1. sezóne, aby ste si urobili predstavu, o čom séria je. Obsadenie druhej sezóny ešte nie je známe, no očakáva sa, že väčšina hercov z prvej sezóny sa vráti.

Pre viac informácií o Money Heist: Kórea navštívte IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .Tabuľka

séria Dátum publikácie Trailer
1 apríla 2020 Tu
2 Neznámy Neznámy