Money Heist dátum vydania 5. sezóny potvrdený

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Vydanie dom peňazí Piata sezóna je potvrdená. Rio a Denver dokončili natáčanie. V tomto článku sa dozviete viac o najnovších aktualizáciách a dátumoch vydania.Peňažná lúpež 5. sezóna Čo zatiaľ vieme

Obsah

 • Základné informácie o lúpeži peňazí
 • Rio a Denver dokončujú natáčanie
 • Potvrdený dátum vydania
 • Najnovšie aktualizácie
 • často kladené otázky

Základné informácie o lúpeži peňazí

Money Heist je španielsky triler založený na rovnomennom románe Álexa Pinu. Séria bola produkovaná spoločnosťou Netflix a rozpráva príbeh skupiny lupičov, ktorí vykradnú budovu banky v Madride. Séria sa stala obrovským celosvetovým hitom a má veľkú sledovanosť.

Money Heist vydanie 5. sezóny potvrdené! Fanúšikovia španielskej série trilerov sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú napätia a intríg. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na Netflix v lete 2021. Kým fanúšikovia čakajú na novú sezónu, môžu si pozrieť aj ďalšie vzrušujúce série ako napr Zhrnutie 2. sezóny Dark Desire alebo Kelly Rohrbach opustila Yellowstone .

Money Heist Sezóna 5 IMDb

Rio a Denver dokončujú natáčanie

Rio a Denver, dve z hlavných postáv série, dokončili natáčanie piatej sezóny. Herci Miguel Herrán a Jaime Lorente dokončili prácu na sérii a sú pripravení na vydanie. Fanúšikovia sú veľmi nadšení, pretože konečne vedia, že natáčanie je dokončené.Potvrdený dátum vydania

Netflix potvrdil dátum vydania piatej série Money Heist. Nová sezóna bude vydaná 3. decembra 2021. Fanúšikovia sú veľmi nadšení a nevedia sa dočkať novej sezóny.

Najnovšie aktualizácie

Netflix vydal niekoľko nových aktualizácií piatej sezóny Money Heist. Nová sezóna bude mať osem epizód a dej sa zameria na postavy, ktoré zostali v štvrtej sezóne. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde 5. séria Money Heist?
  Piata séria Money Heist vyjde 3. decembra 2021.
 • Koľko epizód bude mať piata séria?
  Piata séria Money Heist bude mať osem epizód.
 • Budú v piatej sezóne nové postavy?
  Áno, pribudnú nejaké nové postavy, ktoré posunú dej dopredu.

Záver

Vydanie 5. sezóny Money Heist bolo potvrdené. Rio a Denver dokončili natáčanie a Netflix potvrdil dátum vydania. Bude to osem epizód a predstavia sa nové postavy. Fanúšikovia sú veľmi nadšení a nevedia sa dočkať novej sezóny.Viac informácií o 5. sezóne Money Heist nájdete na stránke Netflix a IMDb .