5. sezóna Money Heist: unikli možné spojlery

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna dom peňazí je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové epizódy a špekulácie o zápletke a postavách stále prebiehajú. Z príspevku na Instagrame od Ángela Stara, jedného z hercov seriálu, teraz unikli možné spoilery.

Fanúšikovia Money Heist netrpezlivo očakávajú piatu sezónu. Existuje už niekoľko možných spoilerov, ktoré unikli. Očakáva sa, že 5. séria prinesie niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Očakáva sa tiež, že 5. sezóna bude mať niekoľko zaujímavých súvislostí s inými príbehmi, ako napr paragon zabíja utopický a Ghost of Tsushima - Legend PC . Môžeme len čakať a uvidíme, čo má v zásobe 5. séria Money Heist.Money Heist, 5. sezóna Netflix

Čo je súčasťou príspevku na Instagrame?

Príspevok Ángel Star na Instagrame obsahuje jeho fotografiu v scéne z piatej sezóny dom peňazí relácie. Napísal o tom aj niekoľko slov, ktoré obsahujú niektoré možné spoilery. Povedal, že piata sezóna bude 'cestou spomienok' a že fanúšikov čaká 'niekoľko prekvapení'. Povedal tiež, že fanúšikovia uvidia „znova nejaké staré tváre“.

Money Heist, 5. sezóna Netflix

Čo znamenajú možné spoilery?

Možné spoilery obsiahnuté v príspevku Ángel Star na Instagrame naznačujú, že piata sezóna dom peňazí bude to flashback do minulosti. Je možné, že dej sa odohráva v skoršom čase alebo že postavy cestujú späť v čase, aby sa dozvedeli viac o svojej minulosti. Je tiež možné, že niektoré staré postavy sa vrátia, aby podporili dej.Kedy vyjde 5. séria Money Heist?

Piata sezóna dom peňazí sa očakáva vydanie v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne nové epizódy vyjdú, no je pravdepodobné, že vyjdú v júni alebo júli. Je tiež možné, že sa vydanie oneskorí, ale zatiaľ tomu nič nenasvedčuje.

Koľko epizód bude mať 5. séria Money Heist?

Piata sezóna dom peňazí Očakáva sa, že bude mať osem epizód. Zatiaľ nie je známe, ako dlho budú jednotlivé epizódy, no je pravdepodobné, že budú svojou dĺžkou podobné epizódam z predchádzajúcich sezón. Je tiež možné, že epizódy budú dlhšie, ale to ešte nie je potvrdené.

Vrátia sa postavy v 5. sezóne Money Heist?

Zatiaľ nie je známe, či sa všetky postavy z predchádzajúcej sezóny objavia v piatej sezóne dom peňazí vráti sa. Je však pravdepodobné, že niektoré postavy sa vrátia, pretože príspevok Ángel Star na Instagrame naznačuje, že fanúšikovia „znova uvidia nejaké staré tváre“. Je tiež možné, že pribudnú nové postavy, aby sa dej posunul dopredu.Záver

Príspevok Ángel Star na Instagrame obsahuje možné spoilery pre 5. sezónu dom peňazí . Príspevok naznačuje, že dej bude cestovať späť v čase a že sa vrátia niektoré staré postavy. Očakáva sa, že piata sezóna bude vydaná v lete 2021 a bude mať osem epizód. Zatiaľ nie je známe, či sa vrátia všetky postavy z predchádzajúcej sezóny, no je pravdepodobné, že niektoré sa vrátia.

FAQ

  • Kedy vyjde 5. séria Money Heist?
    Piata sezóna dom peňazí sa očakáva vydanie v lete 2021.
  • Koľko epizód bude mať 5. séria Money Heist?
    Piata sezóna dom peňazí Očakáva sa, že bude mať osem epizód.
  • Vrátia sa postavy v 5. sezóne Money Heist?
    Zatiaľ nie je známe, či sa všetky postavy z predchádzajúcej sezóny objavia v piatej sezóne dom peňazí sa vráti, ale je pravdepodobné, že niektorí sa vrátia.