Money Heist dátum vydania 6. sezóny, súhrn, trailer a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Španielsky triler dom peňazí sa stala celosvetovým fenoménom. Séria na motívy rovnomenného románu Álexa Pinu rozpráva príbeh skupiny bankových lupičov, ktorí spáchali veľkolepú lúpež v španielskej centrálnej banke. Séria má obrovskú základňu fanúšikov, ktorí sa pýtajú, či bude aj šiesta séria. V tomto článku sa pozrieme na možný dátum vydania, súhrn, trailer a ďalšie.Money Heist Sezóna 6

Bude aj šiesta séria Money Heist?

Dobrou správou je, že Netflix má šiestu sériu dom peňazí potvrdil. Zlou správou je, že zatiaľ neexistuje dátum vydania. Je však pravdepodobné, že šiesta sezóna bude vydaná v roku 2021. Je tiež pravdepodobné, že šiesta sezóna bude posledná.

Šiesta séria Money Heist je konečne tu! Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. Zistite viac o dátume vydania, zhrnutí, traileri a ďalších. Máme tiež odkazy na ďalšie populárne relácie, ako je Loki vysielací čas a 30 spoilerov na mince poskytnuté pre vás.

Money Heist Sezóna 6

Synopsa šiestej sezóny Money Heist

Šiesta sezóna dom peňazí sa zameria na príbeh bankových lupičov, ktorí sa snažia dokončiť svoju lúpež španielskej centrálnej banky. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Je tiež pravdepodobné, že sezóna 6 bude obsahovať nejaké prekvapenia a zvraty.Trailer k šiestej sezóne Money Heist

Trailer k šiestej sezóne dom peňazí ešte nebol zverejnený. Je však pravdepodobné, že trailer vyjde pár mesiacov pred dátumom vydania. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Obsadenie šiestej sezóny Money Heist

Obsadenie šiestej sezóny dom peňazí je zatiaľ neznámy. Je však pravdepodobné, že niektoré zo starých postáv sa vrátia, vrátane Álvara Morteho ako El Profesora, Itziara Ituña ako Raquel Murillo, Pedra Alonsa ako Berlina a Alby Flores ako Nairobi. Je tiež pravdepodobné, že sa predstavia nejaké nové postavy.

Často kladené otázky o lúpeži peňazí 6. sezóny

  • Bude aj šiesta séria Money Heist? Áno, Netflix potvrdil šiestu sériu Money Heist.
  • Kedy vyjde 6. séria Money Heist? Zatiaľ nie je známy dátum vydania, ale je pravdepodobné, že šiesta sezóna príde v roku 2021.
  • Bude aj trailer na 6. sériu Money Heist? Áno, pravdepodobne bude upútavka na 6. sériu Money Heist. Trailer bude pravdepodobne zverejnený niekoľko mesiacov pred dátumom vydania.
  • Kto bude hrať v 6. sezóne Money Heist? Obsadenie pre 6. sériu Money Heist ešte nie je známe, ale je pravdepodobné, že sa vrátia niektoré zo starých postáv, vrátane Álvara Morteho ako El Profesora, Itziara Ituña ako Raquel Murillo, Pedra Alonsa ako Berlina a Alba Flores ako Nairobi.

Záver

Je to oficiálne: Netflix má šiestu sezónu dom peňazí potvrdil. Aj keď ešte nie je stanovený dátum vydania, je pravdepodobné, že šiesta sezóna príde v roku 2021. Je tiež pravdepodobné, že trailer vyjde pár mesiacov pred dátumom vydania. Obsadenie šiestej sezóny ešte nie je známe, no je pravdepodobné, že sa vrátia niektoré zo starých postáv. Budeme pokračovať v čítaní o šiestej sezóne dom peňazí nahlásiť hneď, ako budú k dispozícii ďalšie informácie.Viac informácií o šiestej sezóne dom peňazí pozri ďalej Netflix a IMDb .