Monster 2: Steam Early Access a Open Beta

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Monstrum 2 príde na Steam Early Access koncom tohto mesiaca a budúci víkend spustí otvorenú beta verziu. Hra je hororová hra na prežitie vyvinutá tímom Junkfish. Je to pokračovanie pôvodného Monstrum vydaného v roku 2015. Monstrum 2 ponúka nový dizajn úrovní, nové príšery, nové zbrane a nový herný zážitok. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o nových funkciách a funkciách hry.

Monstrum 2 je survival hororová hra vyvinutá tímom Junkfish. Ide o hru pre viacerých hráčov, v ktorej hráči hrajú monštrum, ktoré musí loviť ostatných hráčov. Monstrum 2 je teraz k dispozícii v Steam Early Access a Open Beta. Hráči si môžu hru kúpiť a hrať už teraz, ale ešte nie je úplne dokončená. Stále existuje veľa chýb a problémov, ktoré je potrebné opraviť predtým, ako bude vydaná ako plná hra. Ak sa chcete o Monstrum 2 dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o Obsadenie tajnej služby Netflix 2. sezóny a čistejšia sezóna 2 informovať.monštrum 2

Nové návrhy úrovní

Monstrum 2 obsahuje nový dizajn úrovní, ktorý ponúka viac rozmanitosti a výziev. Je tu viac miestností, viac nebezpečenstiev a viac spôsobov, ako sa skryť. Existuje tiež viac spôsobov, ako preskúmať a prežiť úroveň. Existuje viac položiek, ktoré môžete nájsť a použiť na ochranu pred monštrami. Existuje tiež viac hádaniek, ktoré je potrebné vyriešiť, aby ste opustili úroveň.

monštrum 2

Nové príšery

Monstrum 2 ponúka nové príšery na boj. Je tam viac príšer ako v pôvodnom monštre a každé monštrum má svoje vlastné schopnosti a vlastnosti. Niektoré príšery sú rýchlejšie ako iné, niektoré sú silnejšie ako iné a niektoré je ťažšie poraziť ako iné. Existujú aj nové bossové príšery, ktoré musíte poraziť, aby ste opustili úroveň.Nové zbrane

Monstrum 2 ponúka nové zbrane, ktoré môžete použiť na ochranu pred monštrami. Je tam viac zbraní ako v pôvodnom monštre a každá zbraň má svoje schopnosti a vlastnosti. Niektoré zbrane sú silnejšie ako iné, niektoré sú rýchlejšie ako iné a niektoré sa používajú ťažšie ako iné. K dispozícii sú aj nové vylepšenia zbraní, ktoré možno použiť na to, aby boli zbrane ešte výkonnejšie.

Nový herný zážitok

Monstrum 2 ponúka nový herný zážitok, ktorý ponúka viac rozmanitosti a výziev. Je tu viac miestností, viac nebezpečenstiev a viac spôsobov, ako sa skryť. Existuje tiež viac spôsobov, ako preskúmať a prežiť úroveň. Existuje viac položiek, ktoré môžete nájsť a použiť na ochranu pred monštrami. Existuje tiež viac hádaniek, ktoré je potrebné vyriešiť, aby ste opustili úroveň.

Záver

Monstrum 2 príde na Steam Early Access koncom tohto mesiaca a budúci víkend spustí otvorenú beta verziu. Obsahuje nový dizajn úrovní, nové príšery, nové zbrane a nový herný zážitok. Je to hororová hra na prežitie vyvinutá tímom Junkfish. Je to pokračovanie pôvodného Monstrum vydaného v roku 2015. Ak sa chcete o hre dozvedieť viac, navštívte stránku oficiálna stránka alebo Para .FAQ

  • Kedy príde Monstrum 2 na Steam Early Access?
    Monstrum 2 príde na Steam Early Access koncom tohto mesiaca.
  • Kedy začne otvorená beta verzia?
    Otvorená beta začne budúci víkend.
  • Aké sú nové vlastnosti a funkcie hry?
    Monstrum 2 ponúka nový dizajn úrovní, nové príšery, nové zbrane a nový herný zážitok.

Vlastnosti a funkcie v porovnaní

Funkcia Monštrum Monštrum 2
Level-Design Jednoduchý dizajn Komplexný dizajn
Monštrum Málo príšer Veľa príšer
zbrane Málo zbraní Veľa zbraní
herný zážitok Jednoduchý herný zážitok Komplexný herný zážitok

Monstrum 2 je survival hororová hra vyvinutá tímom Junkfish. Obsahuje nový dizajn úrovní, nové príšery, nové zbrane a nový herný zážitok. Je to pokračovanie pôvodného Monstrum vydaného v roku 2015. Monstrum 2 príde na Steam Early Access koncom tohto mesiaca a budúci víkend spustí otvorenú beta verziu. Ak sa chcete o hre dozvedieť viac, navštívte stránku oficiálna stránka alebo Para .