Moriarty The Patriot Season 2: Dátum vydania a ďalšie aktualizované informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Moriarty The Patriot je japonský anime seriál založený na rovnomennej mange. Prvá sezóna série vyšla v októbri 2020 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Mnoho fanúšikov sa pýta, kedy Moriarty The Patriot Season 2 vyjde a čo môžu očakávať. V tomto článku zhrnieme všetky aktuálne informácie o druhej sezóne Moriarty The Patriot.Denná výskumná činnosť

Moriarty The Patriot dátum vydania 2 sezóny

Očakáva sa, že séria 2 Moriarty The Patriot vyjde v októbri 2021. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nebol oznámený, no fanúšikovia sa môžu tešiť na vydanie v októbri 2021. Prvá sezóna série bola vydaná v októbri 2020, takže je pravdepodobné, že druhá sezóna bude vydaná v ten istý mesiac.

Moriarty The Patriot Season 2 vyjde čoskoro! Máme všetky najnovšie informácie o dátume vydania, obsadení a ďalších. Očakáva sa, že Moriarty The Patriot Season 2 vyjde v januári 2021. Obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať aj niektoré nové tváre, vrátane Anthony Konechny als junger Billy . Natáčanie druhej sezóny prebiehalo na rôznych miestach vrátane Los Angeles a Vancouver . Tešíme sa na Moriarty The Patriot Season 2!

Moriarty patriot sezóna 2

Obsadenie a postavy Moriartyho The Patriot Season 2

Očakáva sa, že druhá séria Moriarty The Patriot bude mať rovnaké obsadenie ako prvá séria. Hlavnými hercami sú Yuichi Nakamura ako William James Moriarty, Kotarō Nishiyama ako Albert James Moriarty, Yuma Uchida ako Louis James Moriarty a Yuichi Iguchi ako Sebastian Moran. V druhej sezóne budú predstavené aj niektoré nové postavy.Príbeh Moriartyho Patriot, sezóna 2

Očakáva sa, že dej 2. sezóny Moriartyho Patriota bude pokračovať tam, kde 1. séria skončila. Príbeh sa zameria na bratov Moriartyovcov, ktorí sa snažia bojovať proti nespravodlivosti v spoločnosti. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavý a napínavý príbeh.

Trailer k druhej sezóne Moriarty The Patriot

Trailer Moriarty The Patriot Season 2 ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Záver

Očakáva sa, že séria 2 Moriarty The Patriot vyjde v októbri 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Dej druhej sezóny sa zameria na bratov Moriartyovcov, ktorí sa snažia bojovať proti nespravodlivosti v spoločnosti. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii nové informácie.FAQ

  • Kedy vyjde Moriarty The Patriot sezóna 2? Očakáva sa, že séria 2 Moriarty The Patriot vyjde v októbri 2021.
  • Kto je v obsadení Moriarty The Patriot Season 2? Očakáva sa, že druhá séria Moriarty The Patriot bude mať rovnaké obsadenie ako prvá séria. Hlavnými hercami sú Yuichi Nakamura ako William James Moriarty, Kotarō Nishiyama ako Albert James Moriarty, Yuma Uchida ako Louis James Moriarty a Yuichi Iguchi ako Sebastian Moran.
  • Bude aj trailer na Moriarty The Patriot sezónu 2? Trailer Moriarty The Patriot Season 2 ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Moriarty The Patriot dátum vydania 2 sezóny

Pôda dátum vydania
Japonsko október 2021
jeleň október 2021
Nemecko október 2021

Očakáva sa, že druhá séria Moriarty The Patriot vyjde v októbri 2021 v Japonsku, USA a Nemecku. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nebol oznámený, no fanúšikovia sa môžu tešiť na vydanie v októbri 2021. Pre viac informácií o vydaní 2. sezóny navštívte Anime News Network a Crunchyroll .

V tomto článku sme zhrnuli všetky aktuálne informácie o druhej sezóne Moriarty The Patriot. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii nové informácie.