3. sezóna Motherland: obsadenie a ďalšie detaily

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský komediálny seriál Vlasť zožala obrovský úspech a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o obsadení a podrobnostiach o tretej sezóne Vlasť . Zostavili sme aj zoznam často kladených otázok a tabuľku s najdôležitejšími informáciami.

3. séria Motherland by mala mať premiéru v roku 2021. Séria sa vysiela na BBC Two a BBC iPlayer. Seriál vedie herecké obsadenie vrátane Anny Maxwell Martin, Lucy Punch, Diane Morgan, Paul Ready, Rebekah Staton a Tanya Reynolds. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej postavy s názvom 'Trog Disenchantment'. Môžeme tiež očakávať, že séria bude obsahovať nejaké nové zvraty a prekvapenia. Očakávať môžeme aj sériu cez dezilúziu a Čas na predstavenie sezóny 3 uvádza. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo má v pláne 3. sezóna Motherland.2. sezóna fort salem Motherland

herci a postavy

Tretia sezóna Vlasť bude mať rovnaké obsadenie a postavy ako predchádzajúce sezóny. Účinkujú v ňom Anna Maxwell Martin ako Julia, Diane Morgan ako Amanda, Lucy Punch ako Kevin, Paul Ready ako Simon, Oliver Chris ako Graham a Tanya Moodie ako Liz. Pribudnú aj nejaké nové postavy vrátane nového učiteľa, nového priateľa pre Juliu a nového suseda.

2. sezóna fort salem Motherland

dátum vydania

Tretia sezóna Vlasť sa očakáva odvysielanie na BBC Two na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Amazon Prime.Zápletka

Tretia sezóna Vlasť sa zameria na skúsenosti postáv v škole a v bežnom živote. Pribudnú aj niektoré nové príbehové oblúky zamerané na vzájomné vzťahy postáv a ich skúsenosti v škole. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Trailer

Trailer na tretiu sériu Vlasť ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že bude vydaný v najbližších mesiacoch.

často kladené otázky

  • Kto sú herci 3. sezóny Motherland?
    V 3. sezóne Motherland hrajú Anna Maxwell Martin ako Julia, Diane Morgan ako Amanda, Lucy Punch ako Kevin, Paul Ready ako Simon, Oliver Chris ako Graham a Tanya Moodie ako Liz.
  • Kedy sa bude vysielať 3. sezóna Motherland?
    3. séria Motherland sa očakáva na BBC Two na jeseň 2021.
  • Bude 3. sezóna Motherland dostupná aj na iných platformách?
    Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Amazon Prime.

Dôležitá informácia

titul Sezóna vlasti 3
herec Hrajú: Anna Maxwell Martin, Diane Morgan, Lucy Punch, Paul Ready, Oliver Chris, Tanya Moodie
dátum vydania jeseň 2021
plošina BBC dva

Tretia sezóna Vlasť sľubuje ďalšiu vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Tešíme sa, že sa dozvieme viac o nových postavách a príbehoch. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, navštívte stránku oficiálna stránka BBC alebo čítať tento článok v Strážcoch.Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o obsadení a podrobnostiach o tretej sezóne Vlasť zažiť. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.