Takže si myslíte, že môžete tancovať Staffel 17: Neueste Updates

Dátum vydania 17. sezóny So You Think You Can Dance zatiaľ nie je známy. Show by sa mala vysielať v lete 2021. Hneď ako bude oznámený dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Takže si myslíte, že môžete tancovať Staffel 17: Neueste Updates

Heartstopper sezóna 2: Dátum vydania, obsadenie, dej, tvorba a všetky očakávania!

Dátum vydania Heartstopper Season 2 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2021. Prvá sezóna bola vydaná v júni 2020, takže sa očakáva, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021.Heartstopper sezóna 2: Dátum vydania, obsadenie, dej, tvorba a všetky očakávania!

Aktualizácia dátumu vydania Supergirl Season 7 a všetko, čo zatiaľ vieme

Očakáva sa, že Supergirl Season 7 bude mať premiéru v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený, ale hneď ako bude k dispozícii, budeme vás aktualizovať.

Aktualizácia dátumu vydania Supergirl Season 7 a všetko, čo zatiaľ vieme

Rok promócie: Dátum vydania Netflixu a to, čo zatiaľ vieme

Senior Year je zbierka filmov a seriálov produkovaných spoločnosťou Netflix. Bude obsahovať množstvo nových filmov a seriálov, z ktorých všetky vyjdú naraz. Bude obsahovať aj niektoré staršie filmy a seriály, ktoré sa vrátili na Netflix.

Rok promócie: Dátum vydania Netflixu a to, čo zatiaľ vieme

Sezóna 1899: Ďalšie majstrovské dielo, ktoré sa vracia

Dej druhej sezóny roku 1899 sa točí okolo udalostí, ktoré sa odohrávajú v malom francúzskom meste. Dej sa začína návratom mladého muža, ktorý zmizol pred mnohými rokmi. Vracia sa, aby opäť videl svoju rodinu a priateľov a aby odhalil tajomstvá svojej minulosti. Dej je plný napätia a intríg, ktoré divákov udržia v napätí.Sezóna 1899: Ďalšie majstrovské dielo, ktoré sa vracia

3 nedocenené ženské Disney postavy

Megara je jednou z najviac podceňovaných ženských postáv Disney. Je jednou z mála Disney princezien, ktoré nedúfajú v šťastný koniec. Namiesto toho je to silná, nezávislá žena, ktorá sa nespolieha na princa, aby ju zachránil. Je jednou z mála postáv Disney, ktorá si vytvorila skutočný vzťah s inou postavou, a je dôležitým vzorom pre mladé ženy.

3 nedocenené ženské Disney postavy

Arcane Season 2: Všetko, čo zatiaľ vieme

Netflix zatiaľ neurobil žiadne oficiálne oznámenie o obnovení Arcane Season 2. Je však veľmi pravdepodobné, že séria bude obnovená, keďže ju fanúšikovia veľmi dobre prijali. Budeme musieť počkať na oficiálne oznámenie od Netflixu, aby sme zabezpečili obnovenie série.

Arcane Season 2: Všetko, čo zatiaľ vieme

Krv a voda 2. sezóna: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny Blood and Water bude rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami sú Ama Qamata, Gail Mabalane, Khosi Ngema, Arno Greeff, Thabang Molaba, Natasha Thahane, Cindy Mahlangu a Thandiwe Msebenzi. Dej druhej série sa zameria na vyšetrovanie Puleng Khumalovej, ktorá sa snaží zistiť pravdu o svojej rodine.Krv a voda 2. sezóna: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť