Pani Marvel Episode 2: Dátum vydania, zápletka a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá epizóda Ms. Marvel je ďalším míľnikom v sérii Marvel. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, zápletku a ďalšie informácie o tejto epizóde. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad.Pani Marvel, epizóda 2

Dátum publikácie

Druhá epizóda Ms. Marvel sa bude vysielať 15. apríla 2021 publikovaný. Epizóda bude dostupná na Disney+ a fanúšikovia si ju môžu pozrieť tam.

Druhá epizóda série Ms. Marvel vyjde 15. apríla 2021 na Disney+. Táto epizóda bude pokračovať v príbehu Kamaly Khana, keď sa superhrdinka vydá na cestu, aby objavila a pochopila svoje schopnosti. Epizóda tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane niektorých z Marvel Universe. Epizóda tiež predstaví niekoľko nových príbehových línií zameraných na osobnú cestu Kamaly. Objavia sa aj nové nebezpečenstvá, ktorým bude musieť Kamala čeliť. Epizóda tiež predstaví niekoľko nových superschopností, ktoré pomôžu Kamale na jej ceste. Rieši to tiež prináša niektoré staré konflikty, ktoré sa objavili v prvej epizóde, a budú tu aj nejaké nové konflikty, s ktorými sa Kamala stretne na svojej ceste. Bez hanby zrušené , druhá epizóda série Ms. Marvel bude vzrušujúcou a vzrušujúcou cestou, ktorá poteší fanúšikov po celom svete.

Pani Marel 2. epizóda

Zápletka

V druhej epizóde Ms. Marvel sa Kamala Khan (hrá Iman Vellani) pokúsi ovládnuť svoje nové schopnosti. Bude sa tiež snažiť pochopiť a ovládať svoje nové zručnosti. Medzitým sa tiež pokúsi využiť svoje nové schopnosti na ochranu svojej rodiny a priateľov. Tiež sa pokúsi využiť svoje nové sily na ochranu svojho mesta pred nebezpečenstvom.Ďalšie informácie

Druhá epizóda Ms. Marvel tiež predstaví niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je Red Dagger, ktorá bude novým protivníkom pre Kamala Khan. Pribudne aj niekoľko nových lokalít, ktoré fanúšikovia uvidia v druhej epizóde. Pribudne aj nejaká nová hudba, ktorú budú fanúšikovia počuť v druhej epizóde.

povolanie

V druhej epizóde Ms. Marvel sa predstavia aj niektorí známi herci a herečky. V hlavnej úlohe sa predstaví Iman Vellani ako Kamala Khan. Eka Darville bude videný ako Bruno Carrelli. Aramis Knight bude videný ako Red Dagger. A Rish Shah bude vnímaný ako amulet.

Trailer

Trailer k druhej epizóde Ms. Marvel bol zverejnený dňa 1. apríla 2021 publikovaný. Trailer dáva fanúšikom ochutnať zápletku a nové postavy, ktoré sa objavia v druhej epizóde. Trailer je dostupný na oficiálnej stránke Disney+ a na YouTube.FAQ

  • Kedy vyjde druhá epizóda Ms. Marvel?
    Druhá epizóda Ms. Marvel vyjde 15. apríla 2021.
  • Kto bude hrať v Ms. Marvel Episode 2?
    V Ms. Marvel Episode 2 sa predstavia Iman Vellani ako Kamala Khan, Eka Darville ako Bruno Carrelli, Aramis Knight ako Red Dagger a Rish Shah ako Amulet.
  • Kde si môžem pozrieť upútavku na Ms. Marvel Episode 2?
    Trailer Ms. Marvel Episode 2 je dostupný na oficiálnej stránke Disney+ a na YouTube.

Záver

Druhá epizóda Ms. Marvel vyjde 15. apríla 2021. Epizóda bude dostupná na Disney+ a fanúšikovia si ju môžu pozrieť tam. V druhej epizóde sa Kamala Khan pokúsi ovládnuť a ovládať svoje nové schopnosti. Pribudnú aj nejaké nové postavy, miesta a hudba. Trailer k druhej epizóde je dostupný na oficiálnej stránke Disney+ a na YouTube.

Ak sa chcete dozvedieť viac o druhej epizóde Ms. Marvel, odporúčame vám Disney+ a YouTube navštíviť.

Tabuľka

názov úlohu
Iman Vellani Kamala Khan
Eka Darville Bruno Cartrelli
Rytier Aramis Červená dýka
Rishabh Shah Amulet