Pani Marvel – prvý dátum premiéry MCU pre moslimských superhrdinov

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá moslimská superhrdinka Marvelu, pani Marvel, sa čoskoro dostane do Marvel Cinematic Universe (MCU). Fanúšikovia čakali na moslimskú superhrdinku roky a teraz konečne dozrel čas. V tomto článku sa dozviete viac o prvom dátume premiéry pre pani Marvel a o tom, ako zmení MCU.Dátum vydania pani Marvel

Čo je pani Marvel?

Pani Marvel je moslimská superhrdinka vytvorená spoločnosťou Marvel Comics. Vytvorili ju G. Willow Wilson a Adrian Alphona v roku 2014 a je jednou z prvých moslimských superhrdiniek v sérii Marvel Comics. Pani Marvel je mladé dospievajúce dievča menom Kamala Khan, ktoré žije v Jersey City, New Jersey. Má schopnosť meniť a manipulovať so svojím tvarom, čo jej umožňuje transformovať sa do rôznych foriem a meniť svoju veľkosť. Je to veľmi silná a odvážna superhrdinka, ktorá bojuje za spravodlivosť a rovnosť.

Frau Marvel Powers

Kedy je dátum premiéry Ms. Marvel?

Dátum premiéry pre Ms. Marvel zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že sa v MCU objaví v roku 2022. Očakáva sa, že sa objaví vo vlastnom filme alebo seriáli. Očakáva sa tiež, že sa objaví v iných filmoch a seriáloch MCU, kým získa svoj vlastný film alebo seriál.

Pani Marvel je prvou moslimskou superhrdinkou, ktorá vstúpila do Marvel Cinematic Universe (MCU). Premiéra filmu je ohlásená na rok 2021. Film bude rozprávať príbeh Kamaly Khan, tínedžerky z Jersey City, ktorá sa spriatelí so svojimi novoobjavenými superschopnosťami. Film rozpovie aj príbeh Kamalinej rodiny a priateľov, ktorí ju na jej ceste podporovali. Vo filme sa objavia niektoré zo známych postáv MCU ako Nick Fury, Captain Marvel a Iron Man. Sme nadšení, keď vidíme, ako sa príbeh pani Marvel vyvíja a ako zapadá do MCU. Sme tiež nadšení, že obsadenie dnešnej epizódy je na čiernej listine a hlasový herec mimozemskej chobotnice je rezidentný.Ako pani Marvel zmení MCU?

Pani Marvel zmení MCU mnohými rôznymi spôsobmi. V prvom rade bude dôležitým hlasom moslimského zastúpenia v MCU. Bude tiež dôležitým hlasom pre ženy a mladých ľudí, keďže je mladá tínedžerka. Bude tiež dôležitým hlasom pre rozmanitosť a začlenenie do MCU. Bude tiež dôležitým hlasom pre tých, ktorí pracujú pre spravodlivosť a rovnosť.

Kto bude hrať Ms Marvel?

Pre rolu pani Marvel nebol oznámený žiadny herec, no očakáva sa, že túto rolu prevezme moslimský herec. Očakáva sa tiež, že herec, ktorý sa tejto úlohy zhostí, bude mladý a talentovaný.

Ako zmení dátum premiéry pani Marvel MCU?

Dátum premiéry Ms. Marvel zmení MCU mnohými rôznymi spôsobmi. V prvom rade to bude dôležitý hlas pre moslimské zastúpenie v MCU. Bude to dôležitý hlas aj pre ženy a mladých ľudí, keďže je mladá tínedžerka. Bude tiež kľúčovým hlasom pre rozmanitosť a začlenenie do MCU. Bude tiež dôležitým hlasom pre tých, ktorí pracujú pre spravodlivosť a rovnosť.FAQ

  • Kto je pani Marvel? Pani Marvel je moslimská superhrdinka vytvorená spoločnosťou Marvel Comics. Vytvorili ju G. Willow Wilson a Adrian Alphona v roku 2014 a je jednou z prvých moslimských superhrdiniek v sérii Marvel Comics.
  • Kedy je dátum premiéry Ms. Marvel? Dátum premiéry pre Ms. Marvel zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že sa v MCU objaví v roku 2022.
  • Ako pani Marvel zmení MCU? Pani Marvel zmení MCU mnohými rôznymi spôsobmi. Bude dôležitým hlasom pre moslimské zastúpenie, ženy, mládež, rozmanitosť a začlenenie do MCU.
  • Kto bude hrať Ms Marvel? Pre rolu pani Marvel nebol oznámený žiadny herec, no očakáva sa, že túto rolu prevezme moslimský herec.

Záver

Pani Marvel bude kľúčovým hlasom pre moslimské zastúpenie, ženy, mládež, rozmanitosť a začlenenie do MCU. Dátum premiéry pre Ms. Marvel zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že sa v MCU objaví v roku 2022. Pre rolu pani Marvel nebol oznámený žiadny herec, no očakáva sa, že túto rolu prevezme moslimský herec. Pani Marvel premení MCU mnohými rôznymi spôsobmi a bude dôležitým hlasom pre spravodlivosť a rovnosť.

Viac informácií o Ms. Marvel a MCU nájdete na marvel.com , cbr.com a IGN.com .

názov Alter superschopnosti
Pani Marvelová 16 Zmena tvaru a manipulácia s veľkosťou

Na záver môžeme povedať, že pani Marvel bude dôležitým hlasom pre moslimskú reprezentáciu, ženy, mládež, diverzitu a začlenenie do MCU. Dátum premiéry pre Ms. Marvel zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že sa v MCU objaví v roku 2022. Pre rolu pani Marvel nebol oznámený žiadny herec, no očakáva sa, že túto rolu prevezme moslimský herec.