My Hero Academia Movie: Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

My Hero Academia je japonská séria manga, ktorú napísal a ilustroval Kohei Horikoshi. Séria vyšla v roku 2014 a odvtedy si získala obrovskú sledovanosť. Manga bola upravená do anime série, ktorá sa vysielala na japonskom televíznom kanáli NTV v roku 2016. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, kedy vyjde film My Hero Academia. Tu sa dozviete viac o dátume vydania filmu My Hero Academia a ďalších podrobnostiach.Môj hrdina Academia-Film

Dátum vydania filmu My Hero Academia

Film My Hero Academia vyjde v Japonsku 3. augusta 2018. Film produkuje Toho Animation a režíruje Kenji Nagasaki. Film bude uvedený aj v USA a ďalších krajinách. Film sa bude premietať aj v niektorých kinách v Japonsku. Film vyjde aj na DVD a Blu-ray.

Môj hrdina Academia-Film

Handlung des My Hero Academia-Films

Film My Hero Academia bude originálnym príbehom, ktorý sa nevyskytuje v sérii manga ani anime. Film sa zameria na Hero Academy a jej študentov. Film tiež predstaví niekoľko nových postáv. Film bude obsahovať aj niektoré nové schopnosti a schopnosti postáv. Film predstaví aj niekoľkých nových nepriateľov. nedefinované

Môj hrdina Academia-Film

Trailer k filmu My Hero Academia

Trailer k filmu My Hero Academia bol zverejnený 15. júna 2018. Trailer ukazuje niektoré z nových postáv a schopností, ktoré sa vo filme objavia. Trailer ukazuje aj niektorých nových nepriateľov, ktorí sa vo filme objavia. Trailer nadchol mnohých fanúšikov a sú nadšení, že si film pozrú.Môj hrdina Academia-Film

My Hero Academia-Film Cast

Filmu My Hero Academia nahovorili niektorí z najznámejších japonských hlasových hercov. Daiki Yamashita sa predstaví v hlavnej úlohe. Medzi ďalších hlasových hercov patria Kenta Miyake, Nobuhiko Okamoto, Ayane Sakura, Kaito Ishikawa, Aoi Yuki, Yuuki Kaji, Yoko Hikasa, Ryo Hirohashi, Toshiki Masuda a mnoho ďalších.

Môj hrdina Academia-Film

My Hero Academia-Film Merchandise

Film My Hero Academia bude mať aj sortiment tovaru. Tovar bude obsahovať tričká, plagáty, figúrky, zberateľské karty, hračky a ďalšie. Tovar bude dostupný aj v niektorých obchodoch v Japonsku a online.

My Hero Academy – filmoví kritici

Film My Hero Academia sa zatiaľ teší veľmi pozitívnemu prijatiu. Mnohí kritici film chválili a tvrdili, že má veľmi dobrý príbeh a niektoré veľmi zaujímavé postavy. Film má tiež veľmi pôsobivú animáciu a veľmi dobrú hudbu. Mnohí fanúšikovia sú z filmu nadšení a nevedia sa ho dočkať.Záver

Film My Hero Academia vyjde v Japonsku 3. augusta 2018. Film produkuje Toho Animation a režíruje Kenji Nagasaki. Film bude uvedený aj v USA a ďalších krajinách. Film bude mať originálny príbeh, ktorý sa nevyskytuje v manga alebo anime sérii. Film bude mať aj sortiment tovaru. Film bol zatiaľ prijatý veľmi pozitívne a mnohí fanúšikovia sa na film tešia.

často kladené otázky

  • Kedy vyjde film My Hero Academia? Film My Hero Academia vyjde v Japonsku 3. augusta 2018.
  • Kto produkuje film My Hero Academia? Film My Hero Academia Movie produkuje spoločnosť Toho Animation.
  • Kto režíruje film My Hero Academia Movie? Film My Hero Academia režíruje Kenji Nagasaki.
  • Bude film My Hero Academia uvedený v USA? Áno, film My Hero Academia bude uvedený aj v USA a ďalších krajinách.
  • Bude mať film My Hero Academia nejaký tovar? Áno, film My Hero Academia bude mať aj sortiment tovaru.

Dátumy vydania filmu My Hero Academia

Pôda dátum vydania
Japonsko 3. augusta 2018
jeleň TBA
Nemecko TBA
Francúzsko TBA
Taliansko TBA

Film My Hero Academia bude obrovským hitom. Mnohí fanúšikovia sú z filmu nadšení a nevedia sa ho dočkať. Viac informácií o filme My Hero Academia nájdete na My Hero Academy Wiki a Anime News Network .

Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o dátume vydania filmu My Hero Academia a ďalších podrobnostiach. Zostavili sme aj zoznam často kladených otázok na túto tému. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.