My Hero Academia sezóna 5, epizóda 25: Kedy vyjde?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

My Hero Academia je jedným z najpopulárnejších anime seriálov na svete. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšiu epizódu 5. sezóny. Kedy vyjde 5. epizóda 25. série My Hero Academia? Máme všetky podrobnosti o najnovšom vývoji a ďalšie.

My Hero Academia sezóna 5, 25. epizóda už čoskoro! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu epizódu. Počas čakania na novú epizódu môžeme sledovať aj ďalšie napínavé série, ako napr Robert Downey Jr. Mandalorianer alebo Transformers Netflix sezóna 2 . Už sa nevieme dočkať, kedy vyjde 25. epizóda 5. sezóny My Hero Academia!Môj hrdina Academia Staffel 5

Čo sa doteraz stalo v 5. sezóne My Hero Academia

My Hero Academia Season 5 začala bitkou medzi hrdinami a darebákmi. Hrdinovia nakoniec bitku vyhrali, no na oboch stranách bolo veľa obetí. V nasledujúcich epizódach boli hrdinovia vyslaní na novú misiu, aby našli skupinu darebákov, ktorí vyvinuli novú zbraň. Hrdinom sa podarilo poraziť darebákov a zničiť zbraň. V poslednej epizóde piatej sezóny sú hrdinovia vyslaní na novú misiu, aby našli skupinu darebákov, ktorí vyvinuli novú zbraň.

Môj hrdina Academia Staffel 5

Kedy vyjde 5. epizóda 25. série My Hero Academia?

My Hero Academia Season 5 Episode 25 bude vysielať 25. apríla 2021 vysielaný na japonskom kanáli NTV. Epizóda bude dostupná aj na streamovacej službe Funimation. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích službách, ako sú Hulu, Crunchyroll a Netflix. Epizóda bude dostupná aj na DVD a Blu-ray.Čo môžeme očakávať v My Hero Academia Season 5 Episode 25?

V My Hero Academia Season 5, Episode 25, sú hrdinovia vyslaní na novú misiu, aby našli skupinu darebákov, ktorí vyvinuli novú zbraň. Hrdinovia tiež zistia, že darebáci vyvinuli novú zbraň, ktorú môžu použiť proti hrdinom. Hrdinovia tiež zistia, že darebáci vyvinuli novú zbraň, ktorú môžu použiť proti hrdinom. Hrdinovia tiež zistia, že darebáci vyvinuli novú zbraň, ktorú môžu použiť proti hrdinom.

Ako sa pozerať na My Hero Academia Season 5 Episode 25?

My Hero Academia Season 5 Episode 25 sa bude vysielať na japonskom kanáli NTV. Epizóda bude dostupná aj na streamovacej službe Funimation. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích službách, ako sú Hulu, Crunchyroll a Netflix. Epizóda bude dostupná aj na DVD a Blu-ray.

Záver

My Hero Academia Season 5 Episode 25 sa bude vysielať 25. apríla 2021 na japonskom kanáli NTV. Epizóda bude dostupná aj na streamovacej službe Funimation. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích službách, ako sú Hulu, Crunchyroll a Netflix. Epizóda bude dostupná aj na DVD a Blu-ray. V My Hero Academia Season 5, Episode 25, sú hrdinovia vyslaní na novú misiu, aby našli skupinu darebákov, ktorí vyvinuli novú zbraň.FAQ

  • Kedy vyjde 5. epizóda 25. série My Hero Academia?
    My Hero Academia Season 5 Episode 25 sa bude vysielať 25. apríla 2021 na japonskom kanáli NTV.
  • Kde sa pozerať na My Hero Academia 5. séria, epizóda 25
    My Hero Academia Season 5 Episode 25 sa bude vysielať na japonskom kanáli NTV. Epizóda bude dostupná aj na streamovacej službe Funimation. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích službách, ako sú Hulu, Crunchyroll a Netflix. Epizóda bude dostupná aj na DVD a Blu-ray.
  • Čo môžeme očakávať v My Hero Academia Season 5 Episode 25?
    V My Hero Academia Season 5, Episode 25, sú hrdinovia vyslaní na novú misiu, aby našli skupinu darebákov, ktorí vyvinuli novú zbraň. Hrdinovia tiež zistia, že darebáci vyvinuli novú zbraň, ktorú môžu použiť proti hrdinom.

Dostupnosť My Hero Academia 5. sezóna, epizóda 25

plošina Dostupnosť
NTV 25. apríla 2021
Funimácia 25. apríla 2021
Hulu 25. apríla 2021
Crunchyroll 25. apríla 2021
Netflix 25. apríla 2021
DVD 25. apríla 2021
Blu-ray 25. apríla 2021

My Hero Academia Season 5 Episode 25 bude k dispozícii 25. apríla 2021 na rôznych platformách. Ďalšie informácie o najnovšom vývoji nájdete na My Hero Academia , Funimácia a Crunchyroll .

My Hero Academia Season 5, Episode 25, bude vzrušujúcou epizódou, vďaka ktorej budú fanúšikovia nadšení pre najnovší vývoj v sérii. Už sa nevieme dočkať, kedy epizóda konečne vyjde.