My Hero Academia Season 5: kedy môžu fanúšikovia očakávať novú sezónu?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

My Hero Academia je jedným z najpopulárnejších anime seriálov posledných rokov. Fanúšikovia po celom svete netrpezlivo očakávajú novú sezónu. Kedy môžete očakávať vydanie piatej série? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

My Hero Academia Season 5 je jednou z najočakávanejších anime sérií roku 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú akcie a dobrodružstva. Očakáva sa, že nová sezóna sa bude vysielať na japonskom kanáli NTV v júli 2020. Fanúšikovia na celom svete môžu sledovať novú sezónu na rôznych streamovacích platformách ako Netflix, Hulu a Crunchyroll. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Počas čakania na My Hero Academia Season 5 sa môžeme tešiť aj na ďalšie anime série ako Agent Carter sezóna 3 2020 a diamanty žiadne eso ii buď šťastný.Môj hrdina Academia Staffel 5

Bol môj hrdina Academia?

My Hero Academia je japonský anime seriál založený na rovnomennej mange od Kōhei Horikoshi. Séria je o mladom hrdinovi menom Izuku Midoriya, ktorý žije vo svete, kde má väčšina ľudí superschopnosti. Sníva o tom, že sa stane superhrdinom, no nemá žiadne schopnosti. Keď ho však objaví najväčší superhrdina sveta All Might, dostane šancu uskutočniť svoj sen.

Môj hrdina Academia Staffel 5

Kedy môžu fanúšikovia očakávať novú sezónu?

Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021. Dátumy vydania sa však môžu v jednotlivých krajinách líšiť. V Japonsku sa séria bude vysielať 27. marca 2021. V USA sa očakáva, že séria bude vydaná na streamovacej službe Funimation 7. apríla 2021.Koľko epizód bude mať nová sezóna?

Očakáva sa, že piata sezóna My Hero Academia bude mať 25 epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať 27. marca 2021 v Japonsku a posledná epizóda je naplánovaná na 26. júna 2021.

Aké postavy sa objavia v novej sezóne?

V počte zamestnancov z My Hero Academia sa nachádza viacero známych charakterov zurückkehren, darunter Izuku Midoriya, All Might, Katsuki Bakugo, Ochaco Uraraka, Shoto Todoroki, Tenya Iida, Momo Yaoyorozu, Fumikage, Tokoyu Kiro, Kamari Teketa Tokoyu Kiri Ishima , Mezo Shoji, Kyoka Jiro, Shota Aizawa, Hanta Sero, Toru Hagakure, Yuga Aoyama, Neito Monoma, Mina Ashido, Rikido Sato, Koji Koda, Mashirao Ojiro, Mezou Shouji, Itsuka Kendo, Tetsutetsu Tetsutetsu, Set Kinohoro Komori, Set Kinohoro Komori Shimano, Ibara Shiozaki, Pony Tsunotori, Reiko Yanagi, Nirengeki Shouda, Mirio Togata, Tamaki Amajiki, Nejire Hado, Inasa Yoarashi, Gang Orca, Sir Nighteye, All For One, Tomura Shigaraki a mnoho ďalších.

Vyjde nová sezóna na Blu-ray a DVD?

Áno, očakáva sa, že My Hero Academia Season 5 vyjde na Blu-ray a DVD. Dátumy vydania sa môžu líšiť v závislosti od krajiny. V Japonsku sa očakáva vydanie Blu-ray a DVD v auguste 2021.Bude nová sezóna dostupná na streamovacích službách?

Áno, očakáva sa, že My Hero Academia Season 5 bude k dispozícii na rôznych streamovacích službách. V USA sa očakáva, že séria bude vydaná na streamovacej službe Funimation. V iných krajinách sa očakáva, že séria bude dostupná na rôznych streamovacích službách, ako sú Netflix, Hulu, Crunchyroll a Amazon Prime Video.

Záver

Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021. Dátumy vydania sa môžu líšiť v závislosti od krajiny. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať 25 epizód a bude dostupná na Blu-ray a DVD, ako aj na rôznych streamovacích službách. Fanúšikovia sa môžu v novej sezóne tešiť na návrat mnohých známych postáv.

FAQ

  • Kedy vyjde 5. séria My Hero Academia? Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021.
  • Koľko epizód bude mať nová sezóna? Očakáva sa, že piata sezóna My Hero Academia bude mať 25 epizód.
  • Vyjde nová sezóna na Blu-ray a DVD? Áno, očakáva sa, že My Hero Academia Season 5 vyjde na Blu-ray a DVD.
  • Bude nová sezóna dostupná na streamovacích službách? Áno, očakáva sa, že My Hero Academia Season 5 bude k dispozícii na rôznych streamovacích službách.

dátumy vydania

Pôda dátum vydania
Japonsko 27. marca 2021
jeleň 7. apríla 2021
Japonsko (Blu-ray/DVD) august 2021

Viac informácií o nadchádzajúcej sezóne My Hero Academia nájdete na tu alebo tu informovať.Záver: Očakáva sa, že piata sezóna My Hero Academia bude vydaná v apríli 2021. Dátumy vydania sa môžu líšiť v závislosti od krajiny. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať 25 epizód a bude dostupná na Blu-ray a DVD, ako aj na rôznych streamovacích službách. Fanúšikovia sa môžu v novej sezóne tešiť na návrat mnohých známych postáv.