My Hero Academia Season 5: Kedy bude séria vydaná?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

My Hero Academia je japonská anime séria založená na rovnomennej mange. Séria rozpráva príbeh Izuku Midoriya, mladého hrdinu, ktorý sa snaží stať sa superhrdinom. Séria má štyri sezóny a piata sezóna sa pripravuje. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania 5. sezóny My Hero Academia, dej a postavy.Obsadenie My Hero Academia 5. sezóna

dátumy vydania

Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021. Seriál sa bude vysielať na japonskom kanáli NTV. Je tiež k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll, Funimation a Hulu.

5. sezóna My Hero Academia už čoskoro! Séria založená na rovnomennej mange má za sebou štyri úspešné sezóny a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o dobrodružstvách Izuku Midoriyu a jeho priateľov. Obsadenie seriálu je tiež veľmi pôsobivé, s mnohými známymi menami ako Daiki Yamashita, Kenta Miyake a Ayane Sakura. Obsadenie sezóny amerických gazdiniek a Chicago PD obsadenie 2020 sú niektoré z najznámejších mien. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o nových dobrodružstvách, ktoré 5. sezóna My Hero Academia ponúka!

Obsadenie My Hero Academia 5. sezóna

Zápletka

Piata sezóna My Hero Academia bude pokračovať v príbehu Izuku Midoriya a jeho priateľov. Dej sa zameria na udalosti poslednej bitky, v ktorej Izuku bojoval s darebákom Overhaul. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Objaví sa aj niekoľko nových záporákov, ktorí budú výzvou pre hrdinov.postavy

Piata sezóna My Hero Academia predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú:

  • Kai Chisaki, tiež známy ako Overhaul, je darebák, ktorý sa snaží ovládnuť svet.
  • Mirio Togata, tiež známy ako Lemillion, je hrdina, ktorý sa snaží zachrániť svet.
  • Tamaki Amajiki, tiež známy ako Suneater, je hrdina, ktorý sa snaží zachrániť svet.
  • Nejire Hado, tiež známy ako Wave Motion, je hrdina, ktorý sa snaží zachrániť svet.

Záver

Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021. Dej sa zameria na udalosti poslednej bitky a predstavia sa niektoré nové postavy. Už sa nevieme dočkať 5. sezóny!

FAQ

  • Otázka: Kedy vychádza 5. séria My Hero Academia?
    A: Očakáva sa, že 5. sezóna My Hero Academia vyjde v apríli 2021.
  • Otázka: Kto sú nové postavy v piatej sérii?
    A: My Hero Academia Season 5 predstaví niekoľko nových postáv, vrátane Kai Chisaki (Overhaul), Mirio Togata (Lemillion), Tamaki Amajiki (Suneater) a Nejire Hado (Wave Motion).

Tabuľka

názov Alias
Kai Chisaki Generálna oprava
Togata bol prekvapený Lemillion
Tamaki Amajiki Suneater
Nejire HadoViac Vlnový pohyb

Viac informácií o 5. sezóne My Hero Academia nájdete na Crunchyroll , Funimácia a Hulu .