Mystery Road Sezóna 3: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mystery Road je austrálsky kriminálny seriál založený na rovnomennom filme Ivana Sena. Séria produkovaná ABC a Screen Australia rozpráva príbeh odľahlého austrálskeho mesta, kde dôjde k vražde. Prvé dve sezóny sa vysielali s veľkým ohlasom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie tretej série. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania, nové obsadenie a možné aktualizácie zápletky.

Mystery Road Season 3 je austrálsky kriminálny seriál, ktorý sa vysiela na ABC a ABC iview. Sériu hrajú Aaron Fa'aoso, Judy Davis, Tasma Walton, Rob Collins a Wayne Blair. Séria sleduje austrálskeho policajta, ktorý vyšetruje malé vnútrozemské mestečko. Dátumy vydania pre tretiu sezónu ešte nie sú známe, no očakáva sa, že bude odvysielaná v roku 2021. Ak sa chcete o krimiseriáloch dozvedieť viac, odporúčame navštíviť American Crime Staffel 3 a Ashleigh 60 dní po rozvode pozerať.Mystery Road Staffel 3

Dátum vydania tretej sezóny Mystery Road

Vydanie 3. série Mystery Road je naplánované na rok 2021. Hoci presný dátum ešte nie je známy, očakáva sa, že séria bude odvysielaná na jar 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá ich ponorí do sveta Mystery Road.

Mystery Road Staffel 3

Nové obsadenie 3. sezóny Mystery Road

Nové obsadenie 3. sezóny Mystery Road bude zahŕňať niektoré známe tváre. Aaron Pedersen sa vráti ako detektív Jay Swan, zatiaľ čo Jada Alberts sa predstaví ako detektív Fran Davis. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Tasie Zalarovej ako detektívky Grace Gibbsovej, Tasmy Waltonovej ako detektívky seržantky Emmy Jamesovej a Ursuly Yovichovej ako detektívky seržantky Marley Jamesovej.Možné aktualizácie deja 3. sezóny Mystery Road

Dej 3. sezóny Mystery Road sa zameria na nový prípad, ktorý zavedie detektíva Jaya Swana a jeho tím do odľahlého austrálskeho mesta. Očakáva sa, že dej sa zameria na prípad vraždy, ktorý bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení. Očakáva sa tiež, že dej predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej dopredu.

Záver

Očakáva sa, že Mystery Road Season 3 vyjde na jar 2021. V novom obsadení sa predstavia niektoré známe tváre, zatiaľ čo dej sa zameria na nový prípad, ktorý zahŕňa niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá ich ponorí do sveta Mystery Road.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. sezóna Mystery Road? Očakáva sa, že Mystery Road Season 3 vyjde na jar 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sérii Mystery Road? V novom obsadení 3. sezóny Mystery Road sa predstavia niektoré známe tváre vrátane Aarona Pedersena ako detektíva Jaya Swana a Jady Albertsovej ako detektíva Fran Davis.
  • Aký bude dej 3. série Mystery Road? Dej Mystery Road Season 3 sa zameria na nový prípad, ktorý zahŕňa niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení.

Tabuľka

názov úlohu
Aaron Pedersen Detektív Jay Swan
Jada Albertsová Detektív Fran Davis
Tasia Zalar Detektívka Grace Gibbsová
Páska Walton Detektív seržant Emma James
Uršula Jovičová Detektív seržant Marley James

Mystery Road Season 3 bude vzrušujúcou novou sezónou, ktorá prenesie fanúšikov do sveta Mystery Road. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania, novom obsadení a možných aktualizáciách príbehu, odporúčame vám oficiálna stránka ABC navštíviť resp IMDb čítať.Dúfame, že vám tento článok pomohol zodpovedať vaše otázky týkajúce sa 3. sezóny Mystery Road. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.