Mystery Road Season 3: dátum vydania, obsadenie, zápletka a oveľa viac

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mystery Road je austrálsky kriminálny seriál založený na rovnomennom filme Ivana Sena. Séria produkovaná ABC a Screen Australia rozpráva príbeh odľahlého austrálskeho mesta, kde dôjde k vražde. Prvé dve sezóny sa vysielali s veľkým ohlasom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Tu sa dozviete viac o dátume vydania, hereckom obsadení, zápletke a oveľa viac.Mystery Road Staffel 3

Dátum publikácie

Mystery Road Season 3 by mala mať premiéru v roku 2021. Oficiálny dátum vydania však zatiaľ neexistuje. Hneď ako to bude známe, budeme to tu aktualizovať.

Mystery Road Season 3 je austrálsky kriminálny seriál podľa rovnomenného filmu. Sériu hrajú Aaron Fa'aoso, Judy Davis, Tasma Walton a Wayne Blair. Dej sa točí okolo detektíva vyšetrujúceho v malom meste v Austrálii. Tretia sezóna by mala vyjsť v roku 2021. Už sa nevieme dočkať, čo nás čaká v novej sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3. sezóne Mystery Road, navštívte našu webovú stránku. Máme aj iné zaujímavé veci ako napr Nepredajné domy sezóna 2 a rušný súkromný život .

Mystery Road Staffel 3

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Mystery Road bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že sa vráti Aaron Pedersen ako detektív Jay Swan, Judy Davis ako Emma James, Tasma Walton ako Marley a Jada Alberts ako Trish Swan. Očakáva sa, že k obsadeniu pribudnú aj niektorí noví herci.Zápletka

Očakáva sa, že dej 3. sezóny Mystery Road bude pokračovať v udalostiach 2. sezóny. Detektív Jay Swan sa opäť zapojí do vyšetrovania vraždy, ktoré ho zavedie do odľahlého austrálskeho mestečka. Prípad sa pokúsi vyriešiť pri spolupráci s miestnymi obyvateľmi. Očakáva sa, že zápletka bude obsahovať aj niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení.

Trailer

Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer na 3. sezónu Mystery Road. Hneď ako bude jeden vydaný, aktualizujeme ho tu.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Mystery Road? Oficiálny dátum vydania zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sérii Mystery Road? Očakáva sa, že sa vráti Aaron Pedersen ako detektív Jay Swan, Judy Davis ako Emma James, Tasma Walton ako Marley a Jada Alberts ako Trish Swan. Očakáva sa, že k obsadeniu pribudnú aj niektorí noví herci.
  • Čo sa stane v 3. sérii Mystery Road? Očakáva sa, že dej tretej sezóny bude pokračovať v udalostiach druhej sezóny. Detektív Jay Swan sa opäť zapojí do vyšetrovania vraždy, ktoré ho zavedie do odľahlého austrálskeho mestečka. Očakáva sa, že zápletka bude obsahovať aj niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení.

Záver

Mystery Road Season 3 by mala mať premiéru v roku 2021. Očakáva sa, že sa vrátia Aaron Pedersen, Judy Davis, Tasma Walton a Jada Alberts a pribudnú aj niektorí noví herci. Očakáva sa, že dej bude pokračovať v udalostiach 2. sezóny s niekoľkými prekvapujúcimi zvratmi a odhaleniami. Zatiaľ tu nie je žiadny trailer, ale hneď ako bude zverejnený, aktualizujeme ho tu.Viac informácií o 3. sezóne Mystery Road nájdete na ABC a IMDb .