Nancy Drew Sezóna 3: Kedy sa objaví a čo vieme?

Aký Film Vidieť?
 

Tretia sezóna populárnej série 'Nancy Drew' sa blíži. Vieme, že seriál sa bude vysielať na CW na jeseň 2021. Séria bude obsahovať aj niekoľko nových postáv a príbehov. Už sa nevieme dočkať, čo nás čaká! Počas čakania na tretiu sezónu sa môžeme pozrieť aj na ďalšie série, ako napr Super nafúknutý Tarantino alebo Propagácia hry Moon Knight Folge 6 .

ObsahNancy Drew sezóna 3 je v príprave a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách a príbehoch. Zhrnuli sme všetky podrobnosti vrátane dátumov vydania a toho, čo zatiaľ vieme o novej sezóne.

Nancy Drew Staffel 3

Obsah

 • Nancy Drew dátum vydania 3 sezóny
 • Nové postavy a príbehy
 • Nové upútavky a promo videá
 • Záver

Nancy Drew dátum vydania 3 sezóny

Tretia séria Nancy Drew je naplánovaná na vysielanie na CW na jeseň 2021. Prvá sezóna bola odvysielaná v októbri 2019 a druhá sezóna v októbri 2020. Je teda pravdepodobné, že tretia sezóna sa bude vysielať na jeseň 2021.

Nancy Drew Staffel 3

Nové postavy a príbehy

Očakáva sa, že 3. séria bude obsahovať nové postavy a príbehy. Niektoré z nových postáv zahŕňajú tajomného mladého muža menom Ace, nového priateľa Nancy menom Bess a nového nepriateľa menom Dr. Kaspický. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na novú záhadnú udalosť odohrávajúcu sa v mestečku Horseshoe Bay.Nové upútavky a promo videá

Zatiaľ neboli zverejnené žiadne upútavky ani promo videá k 3. sezóne Nancy Drew. Hneď ako budú zverejnené, zverejníme ich tu na našej stránke.

Záver

Tretia séria Nancy Drew je naplánovaná na vysielanie na CW na jeseň 2021. Očakáva sa, že sezóna bude obsahovať niektoré nové postavy a príbehy. Zatiaľ neboli zverejnené žiadne trailery ani promo videá, no hneď ako budú zverejnené, zverejníme ich tu na našej stránke.

FAQ

 • Otázka: Kedy bude Nancy Drew vysielať 3. sériu?
  A: Tretia séria Nancy Drew je naplánovaná na vysielanie na CW na jeseň 2021.
 • Otázka: Kto sú nové postavy v tretej sérii?
  A: Niektoré z nových postáv zahŕňajú tajomného mladého muža menom Ace, nového priateľa Nancy menom Bess a nového nepriateľa menom Dr. Kaspický.
 • Otázka: Existujú už nejaké trailery alebo promo videá na tretiu sezónu?
  A: Zatiaľ neboli zverejnené žiadne upútavky ani promo videá k 3. sezóne Nancy Drew.

Zhrnutie

dátum vydania Nové postavy Nové prívesy
jeseň 2021 Ace, Bess, doktor Kaspian zatiaľ nezverejnené

Tretia séria Nancy Drew je naplánovaná na vysielanie na CW na jeseň 2021. Očakáva sa, že sezóna bude obsahovať niektoré nové postavy a príbehy. Zatiaľ neboli zverejnené žiadne trailery ani promo videá, no hneď ako budú zverejnené, zverejníme ich tu na našej stránke zverejniť . Viac informácií o Nancy Drew 3. sezóne nájdete na CW a IMDb .