Nancy Drew 4. sezóna: Obsadenie, dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Štvrtá séria kriminálneho seriálu 'Nancy Drew' bude mať čoskoro premiéru na CW. Obsadenie seriálu zahŕňa Kennedy McMann ako Nancy Drew, Leah Lewis ako George Fan, Maddison Jaizani ako Bess Marvin, Tunji Kasim ako Ned Nickerson, Alex Saxon ako Ace a Riley Smith ako Ryan Hudson. Štvrtá séria bude mať premiéru 7. apríla 2021 na CW. Medzitým on Podporovateľ Kráľovnej juhu Sofia Sofia horúca opäť podpálila Instagram horúcimi fotkami v bikinách.

ObsahŠtvrtá séria amerického kriminálneho seriálu Nancy Drew je produkovaný CBS Television Studios a vyvinutý Noga Landau. Séria založená na románoch Carolyn Keene sleduje mladú detektívku Nancy Drew, ktorá žije v malom pobrežnom mestečku v Maine. Tu je viac o obsadení a štábe pre 4. sezónu, dátum vydania a ďalšie.

Nancy Drew Staffel 4

herci a štáb

Štvrtá sezóna Nancy Drew Produkujú Noga Landau, Melinda Hsu Taylor, Stephanie Savage, Josh Schwartz a Lis Rowinski. Kennedy McMann hrá Nancy Drew, mladú detektívku žijúcu v malom pobrežnom meste v Maine. Ďalej hrá Scott Wolf ako Carson Drew, Leah Lewis ako George Fan, Maddison Jaizani ako Bess Marvin, Tunji Kasim ako Ned Nickerson, Alex Saxon ako Ace a Riley Smith ako Ryan Hudson.

Nancy Drew Staffel 4

Dátum publikácie

Štvrtá sezóna Nancy Drew Očakáva sa, že sa bude vysielať na CW v lete 2021. Prvá epizóda štvrtej série sa bude vysielať 8. júla 2021. Štvrtá séria bude mať celkovo 13 epizód.Trailer

Oficiálny trailer na štvrtú sezónu Nancy Drew bol vydaný 8. júna 2021. Trailer ukazuje Nancy a jej priateľov, ako sa vydávajú na nové dobrodružstvo, aby vyriešili záhadnú záhadu. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke The CW.

Kritika

Štvrtá sezóna Nancy Drew bol pozitívne prijatý kritikmi. Kritici chválili herecké obsadenie a dej seriálu. Kritici tiež poznamenali, že séria ponúka dobrú kombináciu zločinu, drámy a tajomstva. Kritici dali sérii priemerné hodnotenie 8,5/10.

FAQ

  • Kto je hlavnou postavou Nancy Drew 4. sezóny?
    Hlavnou postavou Nancy Drew sezóny 4 je Kennedy McMann.
  • Kedy bude Nancy Drew vysielať 4. sériu?
    Štvrtá séria Nancy Drew je naplánovaná na vysielanie na CW v lete 2021.
  • Koľko epizód bude mať Nancy Drew 4. séria?
    Štvrtá séria Nancy Drew bude mať celkovo 13 epizód.

Záver

Štvrtá sezóna Nancy Drew Očakáva sa, že sa bude vysielať na CW v lete 2021. Kennedy McMann hrá Nancy Drew, mladú detektívku žijúcu v malom pobrežnom meste v Maine. Štvrtá séria bude mať celkovo 13 epizód. Oficiálny trailer na 4. sezónu bol vydaný 8. júna 2021. Kritici chválili herecké obsadenie a dej seriálu. Kritici dali sérii priemerné hodnotenie 8,5/10. Viac informácií o štvrtej sezóne Nancy Drew pozri ďalej CW a IMDb .