Nancy Drew 4. sezóna: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nancy Drew 4. sezóna je konečne tu! Nová sezóna obľúbenej série CW je plná vzrušenia a dobrodružstva.Nancy Drew Staffel 4

Obsah

Zápletka

Štvrtá sezóna Nancy Drew začína nový prípad, ktorý vrhá Nancy a jej priateľov do nového dobrodružstva. Nancy a jej priatelia musia vyriešiť záhadnú záhadu, ktorá ich zavedie do sveta mágie a nebezpečenstva. Keď sa snažia vyriešiť záhadu, musia sa postaviť aj záhadám svojej minulosti.

Nancy Drew Season 4 je vzrušujúca nová sezóna, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Séria sleduje mladú detektívku Nancy Drew, ktorá sa vydáva na lov tajomného vraha. Nová sezóna ponúka množstvo vzrušujúcich zvratov a niekoľko nových postáv, vďaka ktorým je príbeh ešte zaujímavejší. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, môžete da wang rao ming zeichen a Sofia horúca sledujte a dozviete sa viac o novej sezóne.

Nancy Drew Staffel 4

povolanie

Štvrtá sezóna Nancy Drew vedie pôsobivé herecké obsadenie. Kennedy McMann hrá Nancy Drew, mladú detektívku, ktorá sa snaží vyriešiť záhadnú záhadu. Dopĺňajú ju Leah Lewis, Maddison Jaizani, Tunji Kasim, Alex Saxon, Scott Wolf a Riley Smith.dátumy vydania

Štvrtá sezóna Nancy Drew bude mať premiéru na CW 9. decembra 2020. Nové epizódy sa vysielajú každú stredu o 20:00. Sezóna bude mať celkovo 13 epizód.

Sledujte

Štvrtá sezóna Nancy Drew bude mať 13 epizód. Každá epizóda bude trvať hodinu. Každá epizóda bude pre Nancy a jej priateľov novým dobrodružstvom, keď sa snažia vyriešiť záhadnú záhadu.

Ako to vidieť

Štvrtá sezóna Nancy Drew sa bude vysielať na CW. Nové epizódy sa vysielajú každú stredu o 20:00. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na oficiálnej webovej stránke The CW. Epizódy je možné streamovať aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a iTunes.FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 4. séria Nancy Drew?
    Štvrtá séria Nancy Drew bude mať premiéru na CW 9. decembra 2020.
  • Koľko epizód bude mať Nancy Drew 4. séria?
    Štvrtá séria Nancy Drew bude mať celkovo 13 epizód.
  • Kde sa pozerať na Nancy Drew sezónu 4?
    Nancy Drew Season 4 je k dispozícii na streamovanie na The CW, Hulu, Amazon Prime Video a iTunes.

Štvrtá sezóna Nancy Drew sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo pre Nancy a jej priateľov. Zistite viac o novej sezóne sledovaním nových epizód. Nenechajte si ujsť premiéru 9. decembra 2020 na CW!

Viac informácií o štvrtej sezóne Nancy Drew nájdete na oficiálnej stránke The CW https://www.cwtv.com/shows/nancy-drew/ a na oficiálnej webovej stránke Hulu https://www.hulu.com/series/nancy-drew-f9f9f9f9-f9f9-f9f9-f9f9-f9f9f9f9f9f9 .

Dôsledok titul dátum vydania
1 Tajomstvo starej márnice 9. decembra 2020
2 Strašidelný prsteň 16. decembra 2020
3 Prekliatie temnej búrky 23. decembra 2020
4 Znamenie nezvaného hosťa 30. decembra 2020

Štvrtá sezóna Nancy Drew sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo pre Nancy a jej priateľov. Nenechajte si ujsť premiéru 9. decembra 2020 na CW!