Naomi Ackie Čistá hodnota, kariéra, vzťahy, raný život, vzdelanie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Naomi Ackie je britská herečka známa úlohami vo filmoch ako Lady Macbeth, Star Wars: The Rise of Skywalker a The End of the F***ing World. Účinkovala aj v rôznych hrách a televíznych seriáloch. V tomto článku sa pozrieme na jej čistý majetok, kariéru, vzťahy, raný život, vzdelanie a ďalšie podrobnosti.Naomi Ackie

Čistý majetok Naomi Ackie

Naomi Ackie má odhadovanú čistú hodnotu 1 milión dolárov. Svoje bohatstvo zarobila vďaka práci herečky. Objavila sa v rôznych filmoch, divadelných hrách a televíznych seriáloch a je tiež modelkou. Získala tiež niekoľko podporných obchodov, ktoré jej priniesli extra príjem.

Naomi Ackie

Kariéra Naomi Ackie

Naomi Ackie odštartovala svoju kariéru v roku 2015, keď sa objavila vo filme Lady Macbeth hrali spolu. Film bol premietaný na rôznych filmových festivaloch a získal veľký ohlas. V roku 2019 si zahrala vo filme Star Wars: The Rise of Skywalker s Zahrala si aj v seriáli Netflix Koniec prekliateho sveta s Hrala aj v rôznych hrách, napr Dlžníci a Čajka .

Naomi Ackie je britská herečka známa úlohami vo filmoch ako Lady Macbeth, Star Wars: The Rise of Skywalker a The End of the F***ing World. Má odhadovanú čistú hodnotu 1 milión dolárov a je jednou z najsľubnejších britských herečiek. Zúčastnila sa aj rôznych divadelných inscenácií a je známa svojimi úlohami v seriáli Emily v Paríži, ktorý získal cenu Emmy, a kastingom na preteky food truckov. Naomi Ackie tiež získala množstvo ocenení a nominácií, vrátane nominácie na cenu BAFTA Rising Star Award. Mala tiež niekoľko vzťahov, ale jej raný život a vzdelanie sú neznáme. Emmy Emily Oui , Kasting na preteky food truckov .Naomi Ackie

Vzťahy Naomi Ackie

Naomi Ackie je momentálne single. Neexistujú žiadne informácie o jej predchádzajúcich vzťahoch. Nehovorila ani o svojich vzťahoch.

Raný život Naomi Ackie

Naomi Ackie sa narodila 11. novembra 1992 v Londýne v Anglicku. Vyrastala v kreatívnej rodine. Jej otec je hudobník a matka umelkyňa. Má mladšiu sestru menom Nia. Študovala na Royal Central School of Speech and Drama v Londýne.

Vzdelanie Naomi Ackie

Naomi Ackie študovala na Royal Central School of Speech and Drama v Londýne. Účinkovala aj v Národnom divadle mladých. Absolvovala rôzne workshopy a semináre na zlepšenie svojich hereckých schopností.viac informácií

Naomi Ackie je britská herečka známa úlohami vo filmoch ako Lady Macbeth, Star Wars: The Rise of Skywalker a The End of the F***ing World. Účinkovala aj v rôznych hrách a televíznych seriáloch. Jej čistá hodnota sa odhaduje na 1 milión dolárov. Svoje bohatstvo zarobila vďaka práci herečky. Získala tiež niekoľko podporných obchodov, ktoré jej priniesli extra príjem.

Záver

Naomi Ackie je britská herečka známa úlohami vo filmoch ako Lady Macbeth, Star Wars: The Rise of Skywalker a The End of the F***ing World. Jej čistá hodnota sa odhaduje na 1 milión dolárov. Svoju kariéru začala v roku 2015 a objavila sa v rôznych filmoch, divadelných hrách a televíznych seriáloch. Študovala aj na Royal Central School of Speech and Drama v Londýne a zúčastnila sa rôznych workshopov a seminárov na zlepšenie svojich hereckých schopností.

Pozrite si často kladené otázky

  • Otázka: Koľko má Naomi Ackie čistá hodnota? A: Naomi Ackie má odhadovanú čistú hodnotu 1 milión dolárov.
  • Otázka: Kedy začala Naomi Ackie svoju kariéru? A: Naomi Ackie začala svoju kariéru v roku 2015.
  • Otázka: Kde študovala Naomi Ackie? A: Naomi Ackie študovala na Royal Central School of Speech and Drama v Londýne.

Tabuľka

názov čisté imanie Kariéra Vzdelávanie
Naomi Ackie 1 milión amerických dolárov 2015 Kráľovská ústredná škola reči a drámy

Pre viac informácií o Naomi Ackie navštívte IMDb , Slávni ľudia a biography.com .