Narcos: Mexico Season 3 – Trailer, Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Narcos: Mexico Season 3 príde na Netflix čoskoro. Oficiálny trailer a ďalšie podrobnosti o novej sezóne boli odhalené. Tu je viac o nových epizódach a o tom, čo môžete očakávať.

Narcos: Mexico Season 3 je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov série. Trailer je dostupný už teraz a očakáva sa, že čoskoro príde nová sezóna. Získajte informácie o nových postavách, príbehu a dátume vydania pre novú sezónu. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o ďalších vzrušujúcich sériách ako napr Predám príves na Sunset Reunion a odfúknuté obsadenie 1. sezóny informovať. Zostaňte naladení na novú sezónu Narcos: Mexiko!Narcos: Mexico Staffel 3

Bolo to Narcos: Mexiko?

Narcos: Mexico je séria Netflix, ktorá skúma nelegálny obchod s drogami v Mexiku. Séria, ktorú vyvinuli Chris Brancato, Carlo Bernard a Doug Miro, je založená na skutočných udalostiach. Prvá sezóna bola vydaná v novembri 2018 a druhá sezóna vo februári 2020. Tretia sezóna bude vydaná v apríli 2021.

Narcos: Mexico Staffel 3

Trailer na tretiu sériu Narcos: Mexico

Oficiálny trailer k Narcos: Mexico Season 3 bol vydaný 8. marca 2021. Trailer ukazuje postavy, ktoré sa snažia prevziať kontrolu nad obchodom s drogami v Mexiku. Postavy sú tiež zobrazené, ako sa pokúšajú získať kontrolu nad vlastným osudom. Trailer končí dátumom vydania 3. sezóny 16. apríla 2021.Dátum vydania a ďalšie podrobnosti

Narcos: Mexico Season 3 vyjde na Netflixe 16. apríla 2021. Sezóna bude mať osem epizód a dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prevziať kontrolu nad obchodom s drogami v Mexiku. Séria bude tiež skúmať vplyv obchodovania s drogami na spoločnosť a obyvateľov Mexika.

Obsadenie tretej sezóny

Narcos: Mexico Season 3 predstaví obsadenie známych hercov. Účinkujú v ňom Diego Luna ako Félix Gallardo, Scoot McNairy ako Walt Breslin, Teresa Ruiz ako Isabella Bautista a Alejandro Edda ako Joaquín 'El Chapo' Guzmán. Medzi ďalších známych hercov patria Matt Letscher, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Alberto Ammann, Mayra Hermosillo či Gorka Lasaosa.

Záver

Narcos: Mexico Season 3 vyjde na Netflixe 16. apríla 2021. Oficiálny trailer a ďalšie podrobnosti o novej sezóne boli odhalené. Sezóna bude mať osem epizód a dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prevziať kontrolu nad obchodom s drogami v Mexiku. Obsadenie tretej sezóny bude pozostávať zo známych hercov.FAQ

  • Kedy vychádza 3. sezóna Narcos: Mexico? Narcos: Mexico Season 3 vyjde na Netflixe 16. apríla 2021.
  • Kto je hlavným obsadením tretej sezóny? V 3. sezóne účinkujú Diego Luna ako Félix Gallardo, Scoot McNairy ako Walt Breslin, Teresa Ruiz ako Isabella Bautista a Alejandro Edda ako Joaquín 'El Chapo' Guzmán.
  • Koľko epizód bude mať tretia séria? Tretia séria Narcos: Mexico bude mať osem epizód.

povolanie

názov úlohu
diego luna Felix Gallardo
Scoot McNairy Walt Breslin
Tereza Ruizová isabella Bautista
alejandro Edda Joaquin 'El Chapo' Guzman
Matt Letscher Don Net
Alyssa Diaz Mika Camarena
Clark Freeman Ed Heath
Alberto Ammann Pacho Herrera
Mayra Hermosillo Mária Elvíra
Gorka Lasaosa Rafael Caro Quintero

Narcos: Mexico Season 3 vyjde na Netflixe 16. apríla 2021. Oficiálny trailer a ďalšie podrobnosti o novej sezóne boli odhalené. Obsadenie tretej sezóny bude pozostávať zo známych hercov. Dej sa zameria na postavy, ktoré sa snažia prevziať kontrolu nad obchodom s drogami v Mexiku. Séria bude tiež skúmať vplyv obchodovania s drogami na spoločnosť a obyvateľov Mexika.