Itachi Uchiha: Najlepší nepriatelia v sérii Naruto manga

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Itachi Uchiha je jednou z najsilnejších postáv manga série Naruto. Je bývalým kapitánom ANBU klanu Konohagakure a členom klanu Uchiha. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. V tomto článku sa pozrieme na najlepších súperov Itachiho Uchihu a zistíme, kto pre neho predstavuje najväčšiu výzvu a ako si proti nim stojí.Shisui Uchiha

Obsah

 • Kabuto Yakushi
 • Orochimaru
 • Kisame Hoshigaki
 • Žena
 • Sasuke Uchiha
 • Madara Uchiha

Kabuto Yakushi

Kabuto Yakushi je bývalý študent Orochimaru a bývalý kapitán ANBU z klanu Konohagakure. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. Pre Itachiho je to veľmi nebezpečný súper, keďže je majstrom liečenia a veľmi dobrým bojovníkom. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Kabuta pomocou jeho techník Sharingan.

Itachi Uchiha je jedným z najlepších antagonistov v sérii Naruto manga. Je to bývalý ANBU ninja a starší brat Sasukeho Uchihu. Itachi, majster genjutsu a taijutsu, má množstvo schopností, ktoré z neho robia jednu z najsilnejších postáv v sérii. Je majstrom techník Sharinganu a má množstvo jutsu, ktoré môže použiť proti svojim súperom. Itachi je veľmi komplexná postava, ktorá má množstvo aspektov, ktoré z neho robia jednu z najzaujímavejších postáv v sérii. Premiéra 5. sezóny na Rhode , Vydaná epizóda Loki 6 .

Najlepší nepriatelia série manga Naruto od Itachiho Uchihu

Orochimaru

Orochimaru je bývalý študent Jiraiya a bývalý kapitán ANBU klanu Konohagakure. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. Pre Itachiho je to veľmi nebezpečný súper, keďže je majstrom liečenia a veľmi dobrým bojovníkom. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Orochimaru pomocou jeho techník Sharingan.Kisame Hoshigaki

Kisame Hoshigaki je bývalý študent Zabuzu Momochiho a bývalý kapitán ANBU z klanu Konohagakure. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. Pre Itachiho je to veľmi nebezpečný súper, keďže je majstrom liečenia a veľmi dobrým bojovníkom. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Kisame pomocou jeho Sharingan techník.

Žena

Konan je bývalý študent Jiraiya a bývalý kapitán ANBU z klanu Konohagakure. Je majsterkou ninjutsu a genjutsu a má proti nej množstvo protivníkov. Pre Itachiho je veľmi nebezpečným protivníkom, keďže je majsterkou liečenia a veľmi dobrou bojovníčkou. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Konan pomocou jeho techník Sharingan.

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha je Itachiho mladší brat a bývalý kapitán ANBU z klanu Konohagakure. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. Pre Itachiho je to veľmi nebezpečný súper, keďže je majstrom liečenia a veľmi dobrým bojovníkom. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Sasukeho pomocou jeho techník Sharingan.Madara Uchiha

Madara Uchiha je Itachiho starý otec a bývalý kapitán ANBU z klanu Konohagakure. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať. Pre Itachiho je to veľmi nebezpečný súper, keďže je majstrom liečenia a veľmi dobrým bojovníkom. Má tiež sadu jutsu, ktorú môže použiť proti Itachimu. Itachimu sa podarilo poraziť Madaru pomocou jeho techník Sharingan.

Záver

Itachi Uchiha je jednou z najsilnejších postáv manga série Naruto. Má niekoľko protivníkov, ktorí ho môžu vyzvať, no všetkých sa mu podarilo poraziť pomocou svojich techník Sharingan. Je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo jutsu, ktoré môže použiť proti svojim protivníkom. Je jasné, že Itachi je veľmi silná postava a pre svojich protivníkov predstavuje veľkú výzvu.

FAQ

 • Kto sú najlepší antagonisti Itachiho Uchihu?
  Top-Gegner von Itachi Uchiha ako Kabuto Yakushi, Orochimaru, Kisame Hoshigaki, Konan, Sasuke Uchiha a Madara Uchiha.
 • Ako Itachi porazil svojich súperov?
  Itachi porazil svojich súperov pomocou svojich techník Sharingan.
 • Aké sú silné stránky Itachiho Uchihu?
  Itachi Uchiha je majstrom ninjutsu a genjutsu a má množstvo jutsu, ktoré môže použiť proti svojim protivníkom.

Tabuľka

názov Trieda Jutsu
Kabuto Yakushi kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu
Orochimaru kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu
Kisame Hoshigaki kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu
Žena kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu
Sasuke Uchiha kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu
Madara Uchiha kapitán ANBU Liečenie, Ninjutsu, Genjutsu

Pre viac informácií o Itachim Uchihovi a jeho najlepších súperoch navštívte Fandom Naruta a Anime Planet .