NCIS: Hawaii Season 2 – dej a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

NCIS: Hawaii je populárny americký televízny seriál založený na rovnomennej franšíze CBS. Séria sa točí okolo tímu špeciálnych agentov z Námornej kriminálnej vyšetrovacej služby so sídlom na Havaji. Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021. Viac o zápletke a obsadení 2. sezóny sa dozviete tu. nedefinovanéNCIS: Havaj 2. sezóna

Príbeh NCIS: Hawaii Season 2

Druhá séria NCIS: Hawaii bude pokračovať v príbehu tímu špeciálnych agentov Námornej kriminálnej vyšetrovacej služby so sídlom na Havaji. Agenti sa budú naďalej snažiť odhaliť zločiny súvisiace s americkým námorníctvom a námornou pechotou. V druhej sezóne budú agenti čeliť sérii nových prípadov, ktoré treba vyriešiť. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

NCIS: Havaj 2. sezóna

Obsadenie NCIS: Hawaii Sezóna 2

Očakáva sa, že obsadenie NCIS: Hawaii Season 2 bude rovnaké ako Season 1. Hrajú Vanessa Lachey ako špeciálna agentka v úlohe Jane Tennant, Chris O'Donnell ako špeciálna agentka G. Callen, Daniela Ruah ako špeciálna agentka Kensi Blye, Barrett Foa ako technický operátor Eric Beale, Eric Christian Olsen ako špeciálny agent Marty Deeks a Renée Felice Smith ako spravodajský analytik Nell Jones. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Časté otázky týkajúce sa NCIS: Havaj 2. sezóny

  • Kedy sa bude vysielať 2. séria NCIS: Hawaii? Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021.
  • Kto sú hlavní herci NCIS: Hawaii Season 2? NCIS: Hawaii Season 2 hrajú Vanessa Lachey ako špeciálna agentka Jane Tennant, Chris O'Donnell ako špeciálny agent G. Callen, Daniela Ruah ako špeciálny agent Kensi Blye, Barrett Foa ako technický operátor Eric Beale, Eric Christian Olsen ako špeciálny agent Marty Deeks a Renée Felice Smithovci ako spravodajská analytička Nell Jones.
  • Budú v NCIS: Hawaii Season 2 nové postavy? Áno, pribudnú nejaké nové postavy, ktoré posunú dej.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Tešíme sa na NCIS: Hawaii Season 2 a dúfame, že bude rovnako vzrušujúca a zábavná ako sezóna 1.Pre viac informácií o NCIS: Hawaii Season 2 navštívte cbs.com , IMDb.com a TVGuide.com .