NCIS: Hawaii Season 2 – dej, herecké obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

NCIS: Hawaii je populárny televízny seriál založený na rovnomennom seriáli CBS. Očakáva sa, že druhá sezóna seriálu bude odvysielaná na jeseň 2021. V tomto článkuNCIS: Havaj 2. sezóna

Dej druhej sezóny

Druhá séria NCIS: Hawaii sa zameria na vyšetrovanie posádky NCIS na Havaji. Posádka sa bude zaoberať celým radom prípadov od terorizmu až po vraždu. Posádka sa bude zaoberať aj množstvom nových postáv, ktoré budú uvedené do dejovej línie. Na posádku budú čakať aj nové dobrodružstvá.

NCIS: Hawaii Season 2 je vzrušujúcim pokračovaním populárnej série. Dej sa točí okolo tímu agentov NCIS, ktorí sú umiestnení na Havaji a riešia tam zločiny. V seriáli hrajú Scott Caan, Vanessa Lachey, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Chris O'Donnell a Nia Long. Sezóna 2 obsahuje sériu zaujímavých prípadov, ktoré musia agenti vyriešiť, pričom sa budú zaoberať aj vlastnými osobnými problémami. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke a hereckom obsadení, navštívte stránku Koniec milý David a financovať ma Stránky.

NCIS: Havaj 2. sezóna

Obsadenie druhej sezóny

Druhá séria NCIS: Hawaii predstaví niekoľko nových členov hereckého obsadenia. Niektorí z nových členov obsadenia sú: Vanessa Lacheyová , Chris O'Donnell , AJ Buckley , Tia Carrere , Mandy Moore , Kellan Lutz a Nia Longová . Nebudú chýbať ani známe tváre z prvej sezóny, napr Scott Caan , Daniela Ruah a Eric Christian Olsen .Nové postavy

Druhá sezóna NCIS: Hawaii predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú: Vanessa Lacheyová , ktorá slúži ako špeciálna agentka Joelle Taylorová, Chris O'Donnell , slúžiaci ako špeciálny agent G. Callen, AJ Buckley , ktorý slúži ako špeciálny agent Sam Hanna, Tia Carrere , ktorý slúži ako špeciálny agent Kensi Blye, Mandy Moore , ktorá slúži ako špeciálna agentka Michelle Lee, Kellan Lutz , ktorý pôsobí ako špeciálny agent Martyho Deeksa a Nia Longová , ktorá slúži ako špeciálna agentka Hetty Langeová.

Nové dobrodružstvá

Druhá sezóna NCIS: Hawaii ponúkne posádke niekoľko nových dobrodružstiev. Posádka sa bude zaoberať celým radom prípadov od terorizmu až po vraždu. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Na posádku budú čakať aj nové dobrodružstvá.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021. V tomto článku Ak sa chcete dozvedieť viac o NCIS: Hawaii Season 2, navštívte CBS alebo IMDb .FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. sezóna NCIS: Hawaii?
    Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021.
  • Kto sú noví členovia obsadenia pre druhú sériu?
    Druhá sezóna NCIS: Hawaii predstaví niekoľko nových členov hereckého obsadenia vrátane Vanessy Lachey, Chris O'Donnell, AJ Buckleyho, Tia Carrere, Mandy Moore, Kellan Lutz a Nia Long.
  • Aké nové dobrodružstvá čakajú posádku v druhej sezóne?
    Druhá sezóna NCIS: Hawaii ponúkne posádke niekoľko nových dobrodružstiev. Posádka sa bude zaoberať celým radom prípadov od terorizmu až po vraždu.

Zhrnutie

séria Zápletka herec postavy dobrodružstvo
2 Vyšetrovanie posádky NCIS na Havaji Vanessa Lachey, Chris O'Donnell, AJ Buckley, Tia Carrere, Mandy Moore, Kellan Lutz a Nia Long Vanessa Lachey, Chris O'Donnell, AJ Buckley, Tia Carrere, Mandy Moore, Kellan Lutz a Nia Long celý rad prípadov od terorizmu až po vraždu

Očakáva sa, že druhá séria NCIS: Hawaii sa bude vysielať na jeseň 2021. V tomto článku Ak sa chcete dozvedieť viac o NCIS: Hawaii Season 2, navštívte CBS alebo IMDb.