NCIS: Dátum vydania 13. sezóny Los Angeles, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

NCIS: Los Angeles je jedným z najpopulárnejších amerických televíznych seriálov. Séria, založená na franšíze CBS s rovnakým názvom, má veľkú sledovanosť. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie 13. sezóny. Tu

NCIS: Los Angeles sezóna 13 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Dátumy vydania, obsadenie a ďalšie budú čoskoro oznámené. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Mark Harmon, LL Cool J, Chris O'Donnell, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen a Renée Felice Smith. V seriáli bude hosťovať aj Gwen Stefani. Chystá sa oživiť svoj 25-ročný vzhľad z 'Just a Girl'. Obsadenie amerických žien v domácnosti 6. sezóna bude mať tiež pripravené nejaké prekvapenia. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna ponúkne.NCIS Los Angeles Staffel 13

Dátum vydania 13. sezóny NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles sezóna 13 bola oznámená na vydanie 17. apríla 2021. Séria sa vysiela na CBS. Fanúšikovia môžu tiež streamovať epizódy na CBS All Access. Sezóna bude mať 18 epizód.

NCIS: Los Angeles Staffel 13 informácií

Obsadenie NCIS: Los Angeles sezóna 13

Obsadenie NCIS: Los Angeles Season 13 bude zahŕňať známych hercov Chris O'Donnell, LL Cool J, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Renée Felice Smith, Medalion Rahimi a Adam Jamal Craig. Príde aj niekoľko nových tvárí, vrátane herečky Andrey Bordeauxovej ako špeciálnej agentky Harley Hidoko.NCIS: Novinky 13. sezóny Los Angeles

Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce novinky o NCIS: Los Angeles sezóna 13. Dej sa zameria na novú misiu s cieľom nájsť ruského agenta, ktorý vedie sériu kybernetických útokov na Spojené štáty. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Trailer NCIS: Los Angeles na 13. sezónu

Trailer NCIS: Los Angeles Season 13 bol vydaný 8. apríla 2021. Trailer ukazuje niekoľko vzrušujúcich scén z nadchádzajúcej sezóny. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBS.

Časté otázky pre NCIS: Los Angeles Staffel

  • Kedy vyjde 13. séria NCIS: Los Angeles? NCIS: Los Angeles sezóna 13 vyjde 17. apríla 2021.
  • Kto hrá v NCIS: Los Angeles sezóna 13? Obsadenie NCIS: Los Angeles Season 13 bude zahŕňať známych hercov Chris O'Donnell, LL Cool J, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Renée Felice Smith, Medalion Rahimi a Adam Jamal Craig.
  • Kde si pozrieť trailer NCIS: Los Angeles sezóny 13? Trailer NCIS: Los Angeles Season 13 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBS.

Záver

NCIS: Los Angeles sezóna 13 vyjde 17. apríla 2021. Účinkovať budú známi herci Chris O'Donnell, LL Cool J, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Renée Felice Smith, Medalion Rahimi a Adam Jamal Craig. Trailer NCIS: Los Angeles Season 13 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBS. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce novinky o NCIS: Los Angeles sezóna 13.Pre viac informácií o NCIS: Los Angeles sezóna 13, navštívte cbs.com , IMDb a TV sprievodca .