NCIS: Dátum vydania 14. sezóny Los Angeles, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

NCIS: Los Angeles je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších televíznych seriálov posledných rokov. Séria založená na rovnomennej franšíze CBS má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na najnovšiu sezónu. TuNCIS: Los Angeles Staffel 14

Dátum vydania 14. sezóny NCIS: Los Angeles

Štrnásta séria NCIS: Los Angeles je naplánovaná na premiéru na CBS na jeseň 2021. Presný dátum premiéry ešte nie je známy, no predpokladá sa, že to bude v októbri alebo novembri. Nová séria bude pozostávať z 24 epizód.

NCIS: Los Angeles sezóna 14 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa Chris O'Donnell, LL Cool J, Linda Hunt, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen a Renée Felice Smith. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce príbehy a dobrodružstvá. Dozvieme sa tiež viac o vzťahoch postáv a o tom, ako sa vyvíjajú. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v tejto sérii, navštívte našu webovú stránku. Budeme vás držať v obraze, pokiaľ ide o najnovšie aktualizácie NCIS: Los Angeles Season 14. Okrem toho sa môžete dozvedieť viac o vicki gunvalson nový priateľ 2022 a Dátum vydania Tuca a Bertie skúsenosti.

NCIS: Los Angeles Staffel 14

Obsadenie NCIS: Los Angeles sezóna 14

Obsadenie NCIS: Los Angeles sezóny 14 bude pozostávať zo známych tvárí. Chris O'Donnell sa vráti ako špeciálny agent G. Callen, LL Cool J ako špeciálny agent Sam Hanna, Linda Hunt ako Henrietta Lange, Daniela Ruah ako špeciálna agentka Kensi Blye, Eric Christian Olsen ako Marty Deeks, Barrett Foa ako Eric Beale a Renée Felice Smith ako Nell Jones. Pribudnú aj nejaké nové tváre, no mená ešte nie sú známe.Dej NCIS: Los Angeles sezóna 14

Dej NCIS: Los Angeles sezóna 14 sa zameria na vyšetrovanie tímu NCIS. Očakáva sa, že nová sezóna prinesie tímu nové a vzrušujúce prípady, ktoré bude musieť vyriešiť. Očakáva sa tiež, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv, ktoré podporia tím.

Trailer NCIS: Los Angeles na 14. sezónu

Trailer NCIS: Los Angeles na 14. sezónu ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

NCIS: Časté otázky o 14. sezóne Los Angeles

  • Kedy bude mať NCIS: Los Angeles premiéru 14. sezóny?
    Štrnásta séria NCIS: Los Angeles je naplánovaná na premiéru na CBS na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v NCIS: Los Angeles sezóna 14?
    Obsadenie NCIS: Los Angeles sezóny 14 bude pozostávať zo známych tvárí. Chris O'Donnell sa vráti ako špeciálny agent G. Callen, LL Cool J ako špeciálny agent Sam Hanna, Linda Hunt ako Henrietta Lange, Daniela Ruah ako špeciálna agentka Kensi Blye, Eric Christian Olsen ako Marty Deeks, Barrett Foa ako Eric Beale a Renée Felice Smith ako Nell Jones.
  • Koľko epizód bude mať 14. séria NCIS: Los Angeles?
    Nová séria bude pozostávať z 24 epizód.

Zhrnutie

NCIS: Los Angeles je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších televíznych seriálov posledných rokov. Štrnásta séria NCIS: Los Angeles je naplánovaná na premiéru na CBS na jeseň 2021. Obsadenie NCIS: Los Angeles sezóny 14 bude pozostávať zo známych tvárí. Dej NCIS: Los Angeles sezóna 14 sa zameria na vyšetrovanie tímu NCIS. Trailer NCIS: Los Angeles na 14. sezónu ešte nebol zverejnený. Nová séria bude pozostávať z 24 epizód.Pre viac informácií o NCIS: Los Angeles sezóna 14, navštívte CBS a IMDb .