NCIS Sezóna 18, Epizóda 6: Priznajú Bishop a Torres konečne svoje pocity?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Priznajú Bishop a Torres v 18. sérii 6. série NCIS konečne svoje pocity? Skúmame vzťah medzi nimi a diskutujeme o tom, či sa konečne otvoria.

In NCIS Sezóna 18, Epizóda 6, Bishop a Torres konečne priznajú svoje pocity? Vzťah týchto dvoch je už nejaký čas horúcou témou a mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či sa konečne otvoria. V tomto článku sa pozrieme na vzťah medzi týmito dvoma a diskutujeme o tom, či sa konečne otvoria.NCIS sezóna 18, epizóda 6

Vzťah biskupa a Torresa

Bishop a Torres sú súčasťou tímu NCIS od sezóny 15 a odvtedy si vytvorili blízke priateľstvo. Bolo veľa momentov, keď sa navzájom podporovali a mohli sa na seba spoľahnúť. V 17. sezóne sa však ich vzťah ešte viac zblížil, pretože sa navzájom podporovali pri riešení svojich osobných problémov. Veľa fanúšikov špekuluje, že sú viac ako len priatelia, no nič konkrétne zatiaľ nevyšlo.

NCIS Season 18 Episode 6 udrží fanúšikov opäť v napätí, pretože Bishop a Torres môžu konečne priznať svoje city k sebe. Uvidíme, či si navzájom vyznajú lásku, alebo svoje city budú naďalej skrývať. Počas čakania na odpoveď sa môžeme tešiť na nové epizódy Obsadenie 24. sezóny Tichého svedka a Leo Howard Legacies buď šťastný.

NCIS sezóna 18, epizóda 6

Pocity biskupa a Torresa v sezóne 18, epizóda 6

Priznajú Bishop a Torres v 18. sérii konečne svoje pocity? Zatiaľ nie je známe, či sa konečne otvoria, no existujú náznaky, že sa zbližujú. Napríklad v epizóde je zobrazená scéna, kde sa na seba pozerajú a potom sa rýchlo odvrátia. To by mohlo naznačovať, že si nie sú istí, ako vyjadriť svoje pocity.Vzťah biskupa a Torresa v sezóne 18

V 18. sezóne bude vzťah Bishopa a Torresa aj naďalej horúcou témou. Bude zaujímavé sledovať, ako títo dvaja napredujú a či sa konečne otvoria. Je tiež možné, že sa neotvoria a neskryjú svoje pocity navždy. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

Záver

Bishop a Torres sú súčasťou tímu NCIS od sezóny 15 a odvtedy si vytvorili blízke priateľstvo. Priznajú Bishop a Torres v 18. sérii konečne svoje pocity? Zatiaľ nie je známe, či sa konečne otvoria, no existujú náznaky, že sa zbližujú. V 18. sezóne bude vzťah Bishopa a Torresa aj naďalej horúcou témou. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

FAQ

  • Kto sú Bishop a Torres?
    Bishop a Torres sú súčasťou tímu NCIS od sezóny 15 a odvtedy si vytvorili blízke priateľstvo.
  • Bude scéna medzi Bishopom a Torresom v sezóne 18, epizóde 6?
    Áno, bude tam scéna, kde sa na seba pozrú a potom sa rýchlo odvrátia.
  • Otvoria sa Bishop a Torres v sezóne 18?
    Zatiaľ to nie je známe, no existujú náznaky, že sa zbližujú. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

Zhrnutie

séria Vzťah biskupa a Torresa Pocity v epizóde 6
15-17 Blízke priateľstvo Neznámy
18 horúca téma Možné odhalenie

In NCIS Sezóna 18, Epizóda 6, Bishop a Torres konečne priznajú svoje pocity? Vzťah týchto dvoch je už nejaký čas horúcou témou a mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či sa konečne otvoria. V sezóne 15-17 mali blízke priateľstvo, ale v sezóne 18 je to horúca téma. Zatiaľ nie je známe, či sa konečne otvoria, no existujú náznaky, že sa zbližujú. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.