NCIS sezóna 19: Dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia NCIS netrpezlivo očakávajú vydanie 19. sezóny. V tomto článku sa dozviete o dátume vydania a najnovších informáciách o postavách, príbehu a ďalších.NCIS sezóna 19

Dátum vydania 19. sezóny NCIS

Dátum vydania NCIS sezóny 19 je pre 19. novembra 2020 plánované. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Nová sezóna sa bude vysielať na CBS a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov.

NCIS Season 19 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a novinky o novej sezóne. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne NCIS. Ak sa vám páči viac o iných populárnych sériách Sezóna 4 Dynasty 2021 alebo Tak Lucas Riverdale Ak to chcete vedieť, tu sa dozviete viac.

NCIS sezóna 19

Najnovšie informácie o NCIS sezóne 19

O 19. sezóne NCIS je veľa nových informácií. Napríklad nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv vrátane nového agenta NCIS menom Jack Sloane, ktorého hrá Maria Bello. K dispozícii budú aj nové príbehové oblúky súvisiace s postavami a zápletkou predchádzajúcich sezón. Pribudnú aj nové hosťujúce hviezdy vrátane Marka Harmona, Wilmera Valderrama a Emily Wickersham.Nové postavy v NCIS sezóne 19

V 19. sezóne NCIS budú nejaké nové postavy. Maria Bello si napríklad zahrá Jacka Sloana, nového agenta NCIS. Pribudnú aj nové hosťujúce hviezdy vrátane Marka Harmona, Wilmera Valderrama a Emily Wickersham. K dispozícii budú aj niektoré nové vedľajšie postavy vrátane niekoľkých nových agentov NCIS a niektorých nových darebákov.

Nové príbehové oblúky v NCIS sezóne 19

V sezóne NCIS 19 bude niekoľko nových príbehových oblúkov. Napríklad pribudnú nejaké nové dejové línie súvisiace s postavami a zápletkou predchádzajúcich sezón. K dispozícii budú aj nové príbehy súvisiace s novými postavami a novými darebákmi. K dispozícii budú aj nové príbehy súvisiace s novými agentmi NCIS.

Nové hosťujúce hviezdy v NCIS sezóne 19

V 19. sezóne NCIS budú nové hosťujúce hviezdy. Vráti sa napríklad Mark Harmon ako Gibbs. Pribudnú aj nové hosťujúce hviezdy, vrátane Wilmera Valderrama a Emily Wickersham. Objaví sa aj niekoľko nových hosťujúcich hviezd, vrátane niekoľkých nových agentov NCIS a niekoľkých nových darebákov.Noví darebáci v sezóne NCIS 19

V NCIS sezóne 19 sa objavia noví darebáci. Napríklad tu budú niektorí noví darebáci, ktorí súvisia s novými postavami a novými príbehmi. Objaví sa aj niekoľko nových darebákov súvisiacich s novými agentmi NCIS. Objavia sa aj noví darebáci, ktorí súvisia s novými hosťujúcimi hviezdami.

Záver

Fanúšikovia NCIS sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu plnú mnohých nových postáv a príbehov. Nová sezóna sa bude vysielať na CBS a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov. Pribudnú nejaké nové postavy, príbehy, hosťujúce hviezdy a darebáci. Vydanie 19. sezóny NCIS je naplánované na 19. novembra 2020.

súvisiace odkazy

FAQ

  • Kedy bude vydaná sezóna NCIS 19? NCIS sezóna 19 vyjde 19. novembra 2020.
  • Kto hrá Jacka Sloana v NCIS sezóne 19? Jacka Sloana hrá Maria Bello v NCIS sezóne 19.
  • Kto sú hosťujúcimi hviezdami v 19. sezóne NCIS? Hosťami NCIS sezóny 19 sú Mark Harmon, Wilmer Valderrama a Emily Wickersham.

Nové postavy v NCIS sezóne 19

názov úlohu herec
Jack Sloane Agent NCIS Mária Bellová
Gibbs Agent NCIS Mark Harmon
Wilmer Valderrama hosťujúca hviezda Wilmer Valderrama
Emily Wickersham hosťujúca hviezda Emily Wickersham

Celkovo sa fanúšikovia NCIS môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových postáv, príbehových oblúkov, hosťujúcich hviezd a darebákov. Vydanie 19. sezóny NCIS je naplánované na 19. novembra 2020.