NCIS sezóna 19: Story Arc Revealed

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia NCIS sú nadšení, pretože nová sezóna 19 je konečne tu! Zhrnuli sme všetky podrobnosti o nových postavách, príbehoch a ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o príbehovom oblúku NCIS sezóny 19.Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Nové postavy
 • Nové dejové línie
 • Nové lokality
 • Nové nebezpečenstvá
 • Záver
 • FAQ

Nové postavy

NCIS sezóna 19 predstaví niektoré nové postavy vrátane Leroy Jethro Gibbs , Timothy McGee , Abby Sciuto a Ducky Mallard . Tieto postavy zohrajú v novej sezóne dôležitú úlohu a poženú príbeh dopredu.

NCIS sezóna 19 odhalí vzrušujúci príbehový oblúk. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a udalostí, vďaka ktorým bude séria ešte zaujímavejšia. Nebudú chýbať ani zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete animácie, prečítajte si viac o cez dezilúziu a koľko ročných období deathnote .

NCIS sezóna 19

Nové dejové línie

Nová sezóna predstaví niekoľko nových príbehových oblúkov, vrátane novej misie, ktorá pošle agentov NCIS na nebezpečnú cestu. Agenti budú musieť vyriešiť aj niekoľko nových prípadov. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa zápletka vyvinie.Nové lokality

Nová sezóna tiež predstaví niekoľko nových miest vrátane niektorých exotických miest, kde musia agenti NCIS dokončiť svoje misie. Tieto nové miesta obohatia dej a divákom poskytnú zaujímavé pohľady do sveta agentov NCIS.

Nové nebezpečenstvá

Nová sezóna predstaví aj niektoré nové nebezpečenstvá, ktorým budú musieť agenti NCIS na svojej misii čeliť. Bude vzrušujúce vidieť, ako sa vysporiadajú s týmito nebezpečenstvami a či ich dokážu prekonať.

Záver

NCIS sezóna 19 predstaví niekoľko nových postáv, príbehové oblúky, miesta a nebezpečenstvá. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa zápletka vyvinie a ako sa agenti NCIS vysporiadajú s novými výzvami. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!FAQ

 • Kto sú nové postavy v 19. sezóne NCIS?
  Novými postavami v NCIS sezóne 19 sú Leroy Jethro Gibbs, Timothy McGee, Abby Sciuto a Ducky Mallard.
 • Aké nové príbehy predstaví NCIS sezóna 19?
  19. séria NCIS predstavuje množstvo nových príbehových oblúkov, vrátane novej misie, ktorá vezme agentov NCIS na nebezpečnú cestu, ako aj niekoľko nových prípadov, ktoré musia agenti vyriešiť.
 • Aké nové miesta budú predstavené v 19. sezóne NCIS?
  NCIS sezóna 19 predstavuje niekoľko nových lokalít vrátane niektorých exotických lokalít, kde musia agenti NCIS dokončiť svoje misie.

Tabuľka

Charakter dejová línia scéna Nebezpečenstvo
Leroy Jethro Gibbs nová misia Exotické miesta Nové nebezpečenstvá
Timothy McGee Nové prípady kancelária NCIS vyrovnať sa s nebezpečenstvom
Abby Sciuto predbežná akcia Pôrod prekonať nebezpečenstvá
Ducky Mallard obohacovať akciu pitevňu zvládnuť nebezpečenstvá

Ak sa chcete dozvedieť viac o príbehovom oblúku NCIS sezóny 19, odporúčame vám to oficiálna stránka CBS pozrieť alebo stránku IMDb navštíviť.

Dúfame, že teraz viete viac o príbehu NCIS sezóny 19. Príjemné sledovanie!