Netflix prijíma prvú sériu Capitani: Tešíme sa na druhú sériu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix prijal prvú sezónu Capitani a fanúšikovia sa už tešia na druhú sezónu. V tomto článku vysvetľujeme, čo vieme o druhej sezóne a ako ju sledovať.

Netflix prijal 1. sezónu Capitani a tešíme sa na 2. sériu! Séria rozpráva príbeh mladého policajta, ktorý hľadá vraha v malom luxemburskom mestečku. Séria je zmesou krimi, drámy a thrilleru a ponúka vzrušujúci a zábavný príbeh. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete očistný akt hodinky, ktoré rozprávajú podobný príbeh. Ak sa chcete dozvedieť viac o postavách v sezóne 2 Capitani, môžete Postavy Beastars sezóny 2 vyhliadka.Kapitán Staffel 2

čo je kapitán?

Capitani je luxemburský kriminálny seriál, ktorý bol prvýkrát odvysielaný na luxemburskom kanáli RTL v roku 2019. Séria bola produkovaná luxemburskou produkčnou spoločnosťou Samsa Film a rozpráva príbeh detektíva Luca Capitaniho, ktorý vyšetruje v malej dedine v Luxembursku. Séria bola uznávaná kritikmi aj divákmi a získala viacero ocenení vrátane medzinárodnej ceny Emmy za najlepší dramatický seriál.

Kapitán Staffel 2

Kedy príde sezóna 2?

Druhá sezóna Capitani bola ohlásená v apríli 2020 a jej premiéra na Netflixe je naplánovaná na jeseň 2020. Výroba druhej sezóny sa začala v máji 2020 a očakáva sa, že bude ukončená v lete 2020. Druhá sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód a bude pokračovať v príbehu inšpektora Luca Capitaniho.Ako sledovať 2. sezónu?

Druhá sezóna Capitani bude dostupná exkluzívne na Netflixe. Netflix prijal prvú sezónu Capitani v apríli 2020 a fanúšikovia sa už tešia na druhú sezónu. Netflix je dostupný v mnohých krajinách vrátane Luxemburska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a mnohých ďalších krajín.

Kto je v druhej sezóne?

Druhá séria Capitaniho bude mať rovnakých hercov ako prvá séria, vrátane Luca Schiltza ako komisára Luca Capitaniho, Clauda De Dema ako jeho partnera Jeana-Luca a Anne Schiltzovej ako jeho dcéry Marie. Objaví sa aj niekoľko nových hercov, vrátane niektorých známych luxemburských hercov.

Aká je zápletka druhej sezóny?

Zápletka druhej sezóny Capitani zatiaľ nie je známa, ale očakáva sa, že sa zameria na vyšetrovanie inšpektora Luca Capitaniho v malej dedine v Luxembursku. Očakáva sa, že druhá sezóna predstaví niekoľko nových postáv a niekoľko nových vyšetrovaní.Záver

Netflix prijal prvú sezónu Capitani a fanúšikovia sa už tešia na druhú sezónu. Druhá séria vyjde na Netflixe na jeseň 2020 a bude pokračovať v príbehu komisára Luca Capitaniho. Zápletka druhej sezóny zatiaľ nie je známa, ale očakáva sa, že sa zameria na vyšetrovanie inšpektora Luca Capitaniho v malej dedine v Luxembursku.

FAQ

  • Kedy príde druhá sezóna Capitani? Druhá sezóna Capitani vyjde na Netflixe na jeseň 2020.
  • Ako sledovať 2. sezónu? Druhá sezóna Capitani bude dostupná exkluzívne na Netflixe.
  • Kto je v druhej sezóne? Druhá séria Capitaniho bude mať rovnakých hercov ako prvá séria, vrátane Luca Schiltza ako komisára Luca Capitaniho, Clauda De Dema ako jeho partnera Jeana-Luca a Anne Schiltzovej ako jeho dcéry Marie.
  • Aká je zápletka druhej sezóny? Zápletka druhej sezóny Capitani zatiaľ nie je známa, ale očakáva sa, že sa zameria na vyšetrovanie inšpektora Luca Capitaniho v malej dedine v Luxembursku.

Tabuľka

séria Dostupné na
1 RTL, Netflix
2 Netflix