Netflix vydáva Brooklyn Nine-Nine Season 7 vo Veľkej Británii

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Oznámil to Netflix Brooklyn deväť-deväť Sezóna 7 vyjde vo Veľkej Británii 15. februára 2021. Nové epizódy budú dostupné na Netflix UK a Írsku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a akcie.

Netflix vydal 7. sezónu Brooklyn Nine-Nine vo Veľkej Británii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a akcie. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na nové epizódy Veľký pokrytec, epizóda 15 a bábika besetzt ramona buď šťastný. Nová sezóna prinesie posádke Nine Nine mnoho nových dobrodružstiev a výziev. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a akcie.Brooklyn Nine-Nine Staffel 7

Čo môžeme očakávať v 7. sezóne?

Siedma sezóna Brooklyn deväť-deväť bude pozostávať z ôsmich epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s obľúbenými postavami, vrátane Jakea Peraltu (Andy Samberg), Amy Santiago (Melissa Fumero), Rosy Diaz (Stephanie Beatriz) a Terryho Jeffordsa (Terry Crews).

Brooklyn Nine-Nine Staffel 7

Nové epizódy budú pokračovať v príbehu 6. sezóny, v ktorej sa skupina pokúsila zadržať záhadného zločinca. Pribudnú aj niektoré nové postavy vrátane nového policajného šéfa, ktorý vyzve skupinu.Ako pozerať nové epizódy?

Nové epizódy seriálu Brooklyn deväť-deväť Sezóna 7 bude dostupná na Netflix UK a Írsku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových epizód, ktoré vyjdú 15. februára 2021.

Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať aj na iných platformách vrátane Sky Go, NOW TV a Amazon Prime Video. Epizódy budú dostupné aj na DVD a Blu-ray.

Ako pozerať staré epizódy?

Fanúšikovia, ktorí sledujú staré epizódy seriálu Brooklyn deväť-deväť chcete sledovať, môžete tak urobiť na Netflix UK a Írsku. Prvých šesť sezón je dostupných na platforme.Fanúšikovia môžu tiež sledovať staré epizódy na iných platformách vrátane Sky Go, NOW TV a Amazon Prime Video. Epizódy sú dostupné aj na DVD a Blu-ray.

Záver

Oznámil to Netflix Brooklyn deväť-deväť Sezóna 7 vyjde vo Veľkej Británii 15. februára 2021. Nové epizódy budú dostupné na Netflix UK a Írsku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a akcie. Staré epizódy sú dostupné na Netflix UK a Írsku, ako aj na iných platformách.

FAQ

  • Kedy vyjde 7. séria Brooklyn Nine-Nine vo Veľkej Británii?
    Brooklyn Nine-Nine Season 7 vyjde vo Veľkej Británii 15. februára 2021.
  • Kde si môžete pozrieť nové epizódy?
    Nové epizódy 7. sezóny Brooklyn Nine-Nine budú dostupné na Netflix UK a Írsku. Epizódy sú dostupné aj na iných platformách, ako sú Sky Go, NOW TV a Amazon Prime Video.
  • Kde si môžem pozrieť staré epizódy?
    Predchádzajúce epizódy Brooklyn Nine-deväť sú k dispozícii na Netflix UK a Írsku, ako aj na iných platformách vrátane Sky Go, NOW TV a Amazon Prime Video. Epizódy sú dostupné aj na DVD a Blu-ray.

dostupnosť epizód

plošina Nové epizódy staré epizódy
Netflix vo Veľkej Británii a Írsku A A
Sky Go A A
TERAZ TV A A
Video Amazon Prime A A
DVD a Blu-ray A A

Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a akcie, kedy Brooklyn deväť-deväť Sezóna 7 vyjde vo Veľkej Británii 15. februára 2021. Nové epizódy budú dostupné na Netflix UK a Írsku, ako aj na iných platformách. Staré epizódy sú dostupné aj na Netflix UK a Írsku, ako aj na iných platformách a na DVD a Blu-ray.Viac informácií o Brooklyn deväť-deväť pozri Web Netflix , na Webová stránka Sky a na Webová stránka Amazon .