Netflix Big Mouth Season 4: Dej, postavy a dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix Big Mouth je americký animovaný seriál o zážitkoch z puberty. Séria, ktorú vyvinuli Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin a Jennifer Flackett, je založená na Krollových zážitkoch z detstva. V tomto článku sa pozrieme na zápletku 4. sezóny Netflix Big Mouth, postavy a dátum vydania.

Netflix Big Mouth Season 4 je animovaný komediálny seriál, ktorý skúma výzvy dospievania. Dej sa točí okolo skupiny priateľov, ktorí zápasia s fyzickými a emocionálnymi zmenami, ktoré prichádzajú s dospievaním. Postavy sú jedinečné a príbehy zábavné a poučné. Dátumy vydania 4. sezóny Big Mouth ešte nie sú známe, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o hereckom obsadení a zápletke novej sezóny, môžete sa pozrieť aj na Obsadenie výzvy 36 a Dátum vydania ďalšej epizódy Noblesse vyhliadka.Big Mouth Staffel 4

Obsah

  • Zápletka 4. sezóny Big Mouth na Netflixe
  • Postavy 4. sezóny Big Mouth na Netflixe
  • Netflix Big Mouth dátum vydania 4. sezóny
  • Časté otázky týkajúce sa 4. sezóny Big Mouth pre Netflix

Zápletka 4. sezóny Big Mouth na Netflixe

Dej 4. sezóny Big Mouth Netflix sa zameria na zážitky z puberty. Séria sa zameria na skúsenosti hlavných postáv, keď sa vyrovnávajú s výzvami puberty. Séria bude tiež skúmať vzťahy medzi postavami a ich rodičmi, priateľmi a učiteľmi. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Postavy 4. sezóny Big Mouth na Netflixe

Postavy 4. sezóny Big Mouth na Netflixe budú rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavnými postavami sú Nick Birch (Nick Kroll), Andrew Glouberman (John Mulaney), Jessi Glaser (Jessi Klein), Jay Bilzerian (Jason Mantzoukas), Missy Foreman-Greenwald (Jenny Slate) a Matthew MacDell (Andrew Rannells). Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.Netflix Big Mouth dátum vydania 4. sezóny

Dátum vydania 4. sezóny Netflix Big Mouth zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že séria vyjde v roku 2021. Očakáva sa, že séria vyjde na jar 2021.

Časté otázky týkajúce sa 4. sezóny Big Mouth pre Netflix

  • Kedy vyjde Netflix Big Mouth 4. sezóna? Dátum vydania 4. sezóny Netflix Big Mouth zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že séria vyjde v roku 2021.
  • Kto sú postavy zo 4. sezóny Big Mouth na Netflixe? Postavy 4. sezóny Big Mouth na Netflixe budú rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavnými postavami sú Nick Birch (Nick Kroll), Andrew Glouberman (John Mulaney), Jessi Glaser (Jessi Klein), Jay Bilzerian (Jason Mantzoukas), Missy Foreman-Greenwald (Jenny Slate) a Matthew MacDell (Andrew Rannells).
  • Aký je dej Netflix Big Mouth Season 4? Dej 4. sezóny Big Mouth Netflix sa zameria na zážitky z puberty. Séria sa zameria na skúsenosti hlavných postáv, keď sa vyrovnávajú s výzvami puberty.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 september 2017
sezóna 2 október 2018
sezóna 3 október 2019
sezóna 4 Očakáva sa rok 2021

Netflix Big Mouth Season 4 bude ďalšou sezónou populárnej animovanej série, ktorá sa zameriava na zážitky z puberty. Dej, postavy a dátum vydania série zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že séria vyjde v roku 2021. O vývoji v seriáli budeme naďalej informovať, keď bude k dispozícii viac informácií.

Viac informácií o 4. sezóne Big Mouth Netflix nájdete na stránke netflix.com a IMDb.com .