Castlevania sezóna 4: Vráti sa Dracula? Všetky informácie!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Castlevania Season 4 na Netflixe príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo sa chystá. Vráti sa Dracula z pekla? Aké nové postavy sa objavia? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne Castlevania na Netflixe!

Castlevania Season 4 príde na Netflix čoskoro a fanúšikovia sú zvedaví, či sa Dracula vráti. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne. Castlevania Season 4 bude ďalšou vzrušujúcou cestou do sveta upírov a príšer. Bude zaujímavé sledovať, či sa Dracula vráti a ako sa bude príbeh vyvíjať. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac! Ak máte záujem dozvedieť sa viac o hereckom obsadení 4. sezóny Castlevania, môžete Obsadenie tajnej služby Netflix 2. sezóny čítať. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania a ďalších podrobnostiach, môžete prejaví sa v inej sezóne čítať.Castlevania Staffel 4

Obsah

 • Premiéra
 • Obsadenie
 • Zápletka
 • Ďalšie zaujímavé detaily
 • FAQ

Premiéra

Očakáva sa, že Castlevania Season 4 bude mať premiéru na Netflixe v lete 2021. Bude pozostávať z 10 epizód, každá bude mať 25 minút. Prvé tri sezóny boli veľmi úspešné a fanúšikovia sa tešia na novú sezónu.

Obsadenie

V 4. sezóne Castlevania sa objavia herci vrátane Richarda Armitagea ako Trevora Belmonta, Jamesa Callisa ako Alucarda, Alejandra Reynoso ako Sypha Belnades a Thea Jamesa ako Hectora. K dispozícii budú aj nové postavy, vrátane niektorých zo série videohier.Zápletka

Dej 4. sezóny Castlevania sa zameria na príbeh Draculu a jeho návrat z pekla. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Pribudne aj niekoľko nových lokalít, ktoré postavy navštívia.

Ďalšie zaujímavé detaily

Do príbehu tiež zavedie niekoľko nových prvkov, vrátane niektorých požičaných zo série videohier. Pribudnú aj noví nepriatelia, s ktorými budú postavy bojovať. Postavy sa budú musieť naučiť aj nové zručnosti.

FAQ

 • Kedy vyjde 4. séria Castlevania na Netflixe?
  Očakáva sa, že Castlevania Season 4 bude mať premiéru na Netflixe v lete 2021.
 • Kto bude hrať v 4. sezóne Castlevania?
  V 4. sezóne Castlevania sa objavia herci vrátane Richarda Armitagea ako Trevora Belmonta, Jamesa Callisa ako Alucarda, Alejandra Reynoso ako Sypha Belnades a Thea Jamesa ako Hectora.
 • Vráti sa Dracula v 4. sezóne Castlevania?
  Áno, dej 4. sezóny Castlevania sa zameria na príbeh Draculu a jeho návrat z pekla.

Záver

Castlevania Season 4 na Netflixe príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo sa chystá. Vráti sa Dracula z pekla? Aké nové postavy sa objavia? Do príbehu tiež zavedie niekoľko nových prvkov, vrátane niektorých požičaných zo série videohier. Pribudnú aj noví nepriatelia, s ktorými budú postavy bojovať. Postavy sa budú musieť naučiť aj nové zručnosti. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!Viac informácií o 4. sezóne Castlevania nájdete na Netflix a IMDb .

Tabuľka

séria Premiéra Sledujte
1 7. júla 2017 4
2 26. október 2018 8
3 5. marca 2020 10
4 leto 2021 10